[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۹
  • دوره جدید

قشقایی در شیراز، فجر در تبریز، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین: دو نماینده شیراز، بازنده‌های هفته اول دور برگشت لیگ دسته اول فوتبال ایران، امروز در هفته دوم به مصاف رقبای خود خواهند رفت.
فجرسپاسی که هفته گذشته در زمین خود دو بر یک مغلوب آلومینیوم اراک و به اصطلاح فوتبالی‌ها در مقابل این تیم «دبل» شد، امروز باید در تبریز به مصاف شهرداری این شهر برود. تیم ته‌جدولی و ناامیدی که خیلی وقت است خودش را برای سقوط آماده کرده و نمی‌تواند لقمه گلوگیری برای تیم مهابادی باشد. در حقیقت تبریزی‌ها مانند دور رفت، خوب موقعی حریف فجر شدند و آنها را از گرفتار شدن در بحران احتمالی نجات خواهند داد.
اما تیم قشقایی که هفته گذشته و پیش از برگزاری بازی‌اش مقابل مس کرمان، مربی موفق و کارآمد خود را از دست داد و شکستی قابل پیش‌بینی را هم متحمل شد، امروز در شیراز به مصاف خوشه طلایی ساوه می‌رود.
مهدی فروردین هفته گذشته با ذکر دلایلی از جمله کمبود امکانات، استعفا داد و کنار رفت. نجف‌پور، مالک این باشگاه، گفت که از این تصمیم فروردین بسیار متعجب است. فروردین هم به شیرازنوین وعده داد که پس از پایان مهلت نقل و انتقالات، توضیحات بیشتری درباره علت استعفای خود می‌دهد.
هدایت قشقایی در بازی امروز همچون بازی قبلی بر عهده رشید طهماسبی خواهد بود. مربی جوانی که چندسالی است در رأس کادر فنی تیم‌های پایه این باشگاه است و همواره یکی از اعضای کادر فنی بزرگسالان هم بوده. اما آیا او می‌تواند در شرایط حساس کنونی، تیمش را به خوبی فروردین جمع و جور کند؟ باید منتظر ماند و دید.
حریف امروز قشقایی یکی از تیم‌های باثبات و البته شگفتی‌ساز این فصل است. خوشه طلایی در اولین فصل حضورش در لیگ یک، چند هفته‌ای در رتبه‌های اول و دوم حضور داشت و حالا هم در رتبه قابل قبول ششم قرار دارد. آنها هفته گذشته تیم خوب نیروی زمینی تهران را با سه گل شکست دادند تا نشان دهند هنوز یکی از چقرترین تیم‌های این دسته هستند. فاصله امتیازی خوشه و قشقایی 9 امتیاز است. قشقایی که هم‌‌اکنون در رتبه دوازدهم قرار دارد، در صورت کسب سه امتیاز بازی امروز می‌تواند به رتبه دهم صعود کند و در صورت شکست، ممکن است تا رتبه چهاردهم پایین برود.
در سایر بازی‌های امروز، تیم صدرنشین مس رفسنجان در زمین تیم رده سیزدهمی ‌استقلال خوزستان به میدان می‌رود. گل ریحان البرز تیم دوم جدول در زمین خود با تیم هفتم جدول یعنی آلومینیوم اراک دیدار می‌کند، نود ارومیه رده سومی‌ در رشته به مصاف سپیدرود رده شانزدهمی ‌خواهد رفت. مس کرمان تیم پنجم جدول در بابل به مصاف تیم یکی مانده به آخر جدول یعنی رایکا می‌رود. داماش رده هشتمی به زمین سرخ‌پوشان پاکدشت، تیم یازدهم جدول می‌رود. تیم‌های نهم و دهم جدول، یعنی دو تیم تهرانی بادران و نیروی زمینی، به میزبانی نیروی زمینی به مصاف هم می‌روند و بالاخره تیم آرمان گهر سیرجان که در رتبه چهاردهم جدول قرار دارد، در سیرجان میزبان ملوان بندرانزلی تیم پانزدهم جدول خواهد بود. تمامی‌ دیدارهای امروز از ساعت 14 آغاز خواهند شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی