[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۶۵
  • دوره جدید

استقبال فارس از سامانه جامع روابط کار ، روزنامه شیراز نوین

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس گفت: با استفاده از سامانه جامع روابط کار، کارفرمایان و کارگران خدمات بهتر، سریع‌تر و شفاف تری را دریافت‌می‌کنند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان فارس، سهراب مختاری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس با هدف توسعه خدمات‌رسانی بصورت بهتر و الکترونیکی به جامعه کارگری و کارفرمایی گفت: اطلاع‌رسانی و جلسات هماهنگی با تشکلات عالی کارگری و کارفرمایی ضمن ابلاغ برنامه‌ها ‌و رویه به ادارات شهرستانی در سراسر استان فارس صورت گرفته و بستری را فراهم کرده تا جامعه ارزشمند هدف اداره‌کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی بتواند با ثبت اطلاعات فردی و کارگاهی در سامانه جامع روابط کار احراز هویت کنند.
مختاری گفت: با توجه به گزارشات واصله از وزارت تعاون‌، کار و رفاه اجتماعی تا تاریخ ۲۱/۱۰/۹۸ ، استان فارس با بیشترین استقبال عمومی در جامعه هدف قرار دارد.
وی افزود: این استان در رتبه نخست در کل کشور قرار گرفته است. مختاری با بیان اینکه این سامانه دارای تمامی زیر بخش‌های‌اجرایی در ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی و با هدف شفاف‌سازی است،گفت: با استفاده از این سامانه کارفرمایان و کارگران خدمات بهتر، سریع‌تر و شفاف‌تری را دریافت‌ می‌کنند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس گفت: کارفرمایان و کارگرانی که تاکنون موفق به ثبت‌نام نشده‌اند، با ارائه مدارک شناسایی و مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت اقدام به ثبت‌نام و احراز هویت فردی نموده و کد رهگیری و رمز ورود به سامانه را اخذ کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی