[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۳
  • دوره جدید

کارگاه ام دی اف در آتش سوخت، روزنامه شیراز نوین

به گزارش پایگاه خبری ۱۲۵، ستاد فرماندهی آتش‌نشانی شیراز پس از دریافت خبر آتش‌سوزی کارگاه ام دی اف در خیابان ستاره، ساعت 00:1 بامداد دیروز  ایستگاه  19 را به همراه خودرو‌های‌پشتیبان به محل حادثه اعزام کرد.
عدلو سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شیراز در این باره گفت: در محل حادثه کارگاه ام دی اف،  در نبود مالک دچار آتش‌سوزی شده و کاملاً شعله‌ور بود به طوری که شعله‌های‌ آتش در حال سرایت به مغازه‌های ‌همجوار بود.
وی افزود: آتش‌نشانان پس از تقسیم شدن به چند تیم، مشغول عملیات شدند و هم‌زمان با اطفای حریق به جلوگیری از رسیدن شعله به مغازه‌های ‌همجوار پرداختند.
عدلو تصریح کرد: گروهی دیگر از آتش‌نشانان با جستجو داخل کارگاه، از نبود شخص محبوس در آن مطمئن شدند.
وی افزود: با توجه به وجود تخته‌های ‌ام دی اف که در کارگاه، انبار شده بود و قسمتی از آن در معرض رسیدن شعله قرار داشت، آتش‌نشانان بی‌درنگ به سرد کردن آنها و خارج کردن آن از محل اقدام کردند و پس از مهار و کنترل شعله‌های‌آتش و جلوگیری از پیشروی آن، با جابه‌جایی اجناس نیمه‌سوخته مشغول لکه‌گیری در محل حادثه شدند.
عدلو خاطر نشان کرد: تلاش به موقع نیروهای عملیات برای عدم سرایت به مغازه‌های‌ مجاور از بروز خسارات سنگین تر جلوگیری کرد.
وی افزود: نیروهای عملیات پس از ایمن‌سازی کامل محل حادثه و تحویل به عوامل انتظامی حاضر و ارائه تذکرات ایمنی لازم به حاضران، با هماهنگی ستاد فرماندهی به عملیات خود پایان دادند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی