[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۳
  • دوره جدید

به شهرستان‌ها نگاه ویژه‌ای داریم، روزنامه شیراز نوین

رئیس هیئت ژیمناستیک استان فارس گفت: این هیئت برای رشد این ورزش، رویکردی ویژه به شهرستان‌ها دارد و امیدواریم این امر با ارتباطات بیشتر محقق شود. سید کمال پاک فطرت، در گفت و گو با ایرنا افزود: استان فارس تنها در شیراز خلاصه نمی‌شود، از این رو برنامه‌ریزی در شهرستان‌ها از اولویت‌های مهم این هیئت است.
وی اضافه کرد: برخی از شهرستان‌ها بیش از توانمندی و استعداد خود در عرصه ژیمناستیک ظاهر شدند و نشان دادند با برنامه‌ریزی و پشتکار می‌توانند به رتبه مطلوب‌تری دست یابند.
پاک فطرت با بیان اینکه هیئت ژیمناستیک فارس در هر شرایطی به حمایت از فعالان این عرصه در سراسر استان می‌پردازد، اظهار داشت: از اعضا می‌خواهیم برای بیان مشکلات خود با این هیئت در تماس باشند.
رییس هیئت ژیمناستیک استان فارس ادامه داد: ارتقای کیفیت آموزش و استعدادیابی از دیگر برنامه‌های مهم این هیئت است و به هیچ عنوان به دنبال مدرک‌سازی نیستیم؛ زیرا تجربه مدرک‌گرایی نشان داده است، خروجی خوبی ندارد و ما بر این باوریم علاقه و جدیت است که جوانان را به قهرمان تبدیل می‌کند.
پاک فطرت همچنین بیان کرد: سالن تخصصی استاد حسین اعظمی ‌شیراز، متعلق به همه علاقه‌مندان به این رشته در سراسر فارس است و همه ورزشکاران می‌توانند در هر زمانی از این سالن استفاده کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی