[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۳
  • دوره جدید

هر بازیکن ما می‌تواند سرنوشت بازی را عوض کند، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین: برق شیراز پس از کسب چهار پیروزی پیاپی در چهار هفته نخست لیگ دسته سوم فوتبال ایران، امروز در ورزشگاه حافظیه میزبان تیم شاهین بندرعامری است. 
شاگردان جمشید غدیری تا اینجای کار مقتدر ظاهر شده‌اند و حالا دیگر کسی به کمتر از صعود مستقیم به لیگ یک رضایت نخواهد داد.
غدیری در این باره به شیرازنوین می‌گوید: باشگاه ما امکانات خوبی دارد و مدیریت باشگاه هم استراتژی و هدفی را تعیین کرده که ما بر اساس آن پیش می‌رویم. ما تیم خوب و هماهنگی را جمع و جور کرده‌ایم و تا اینجا هم موفق بوده‌ایم. هم در بخش حمله و هم در فاز دفاعی بازیکنان توانمندی داریم که در قالب هر تاکتیکی خود را قرار می‌دهند و خوب عمل می‌کنند. مشکلات دفاعی که در هفته‌های اول باعث نگرانی ما بود، حالا رو به کاهش است. ما در چهار بازی قبلی هیچ گلی دریافت نکرده‌ایم. به خصوص در دو بازی خارج از خانه، حتی موقعیت چندانی به حریفانمان ندادیم و این نشان دهنده عملکرد خوب بچه‌های ما در بخش دفاعی است. 
جمشید غدیری افزود: در فاز حمله فکر نمی‌کنم هیچ تیمی ‌قادر به کنترل ما باشد. هر بازیکن ما می‌تواند سرنوشت بازی را عوض کند و من از یکایک بازیکنانم ممنونم که تمام مسائل تاکتیکی را به خوبی در زمین اجرا می‌کنند. یک نکته مثبت تیم ما این است که بازیکن کلیدی نداریم. بعضی تیم‌ها مهره‌گرا هستند و اگر سه بازیکنشان را از کار بیندازید، در حقیقت شصت درصد قوای آنها از بین می‌رود؛ اما در تیم ما بازیکن کلیدی وجود ندارد. تیم یکدستی داریم و تمام بازیکن‌ها توانمند هستند و کنترلشان برای حریفان سخت است. 
سرمربی برق شیراز با اشاره به نتایج خوب تیمش گفت: ما از این نتایج مغرور نخواهیم شد. فوتبال است و هیچ تیمی ‌نتوانسته تمام بازی‌های یک تورنمنت را با پیروزی پشت سر بگذارد. ما 16 بازی داریم و تلاش می‌کنیم که این اتفاق بیفتد، اما یک جایی هم هست که تیم افت می‌کند، تاکتیک مربی جواب نمی‌دهد، داوری تأثیرگذار می‌شود یا توانمندی‌های رقبا به ما می‌چربد و ممکن است اسیر شویم. اما شک ندارم این تیم با پتانسیلی که دارد به لیگ دو صعود خواهد کرد. پیش‌بینی ما این بود که از هشت بازی دور رفت 24 امتیاز کسب کنیم  و با خیال راحت به سراغ نیم فصل دوم برویم. در نیم فصل دوم بازی‌ها به مراتب سخت‌تر می‌شود. متأسفانه شرایط میزبانی‌ها خوب نیست. در همین بازی گذشته ما در اراک، آنها رختکن مناسبی نداشتند، زمین دارای حفاظ مناسبی نبود، تماشاگران و کادرفنی حریف خیلی به ما بی‌حرمتی کردند و خیلی به تیم ما فشار آوردند. این رفتارها زیبنده لیگ نیست؛ ولی ما با این مسائل کاری نداریم و در مسیر اهدافمان گام برمی‌داریم.  تیم ما حاشیه ندارد. البته برق باشگاه بزرگی است و از گذشته مسائلی پیرامونش بوده؛ اما ما توجهی به این چیزها نداریم و کار خودمان را می‌کنیم. غدیری در پایان گفت: پیشکسوتان بزرگ باشگاه مانند غلامحسین پیروانی، منوچهر نصرالهی، ستار زارع و... با ما ارتباط خوبی دارند و همچنین آقایان کامیاب، هنرپیشه، عباسی، ردگا و اصحاب رسانه ما را مورد حمایت خود قرار داده‌اند و امیدواریم بتوانیم پاسخگوی زحمات این عزیزان باشیم. همچنین ممنونم از هواداران که ما را به خوبی یاری می‌کنند. ما نیازمند حضور هواداران هستیم و امیدواریم برقی‌های بیشتری به استادیوم بیایند و ما هم بتوانیم با نتایجی که می‌گیریم، خوشحالشان کنیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی