[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۶
  • دوره جدید

اقتصاد مقاومتی یک باور است، روزنامه شیراز نوین

آیین تکریم و معارفه فرمانده جدید پایگاه مقاومت بسیج شرکت شهرک‌های صنعتی فارس برگزار شد. به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی فارس، در این مراسم که با حضور فرمانده سپاه ناحیه بقیه‌الله (عج) شیراز برگزار شد با قدردانی از محسن جمال زاده فرمانده پیشین، عباس بر نهاد به عنوان فرمانده جدید پایگاه مقاومت بسیج شرکت شهرک‌های صنعتی فارس معرفی شد. 
فرمانده سپاه ناحیه بقیه الله(عج) شیراز در این مراسم با بیان اینکه حضور نیروی مردمی بسیج در هر مجموعه با هدف کمک به رشد و تعالی آن مجموعه انجام‌می‌شود، گفت: فعالیت پایگاه‌های مقاومت بسیج در ادارات و سایر مجموعه‌ها ‌باعث ترویج روحیه و تفکر بسیجی و جهادی و نیز بهره‌گیری از ظرفیت بسیجیان در راستای بهبود امور‌ می‌شود.
سرهنگ پاسدار مجید علی‌پور افزود: شرکت شهرک‌های‌صنعتی به واسطه نقش و فعالیت خود در بخش تولید و صنعت و اشتغال، یکی از مهم‌ترین سنگرهای جبهه جهاد اقتصادی محسوب می‌شود و هر کس بتواند مشکلی از صنعتگران و فعالان تولیدی و صنعتی حل کند، با  استکبار و دشمن مقابله کرده است. وی با بیان اینکه امروز مهم‌ترین برنامه دشمن هدف قرار دادن بخش‌های اقتصادی و معیشتی مردم است و با تمام توان واستفاده از همه ظرفیت‌ها ‌در این حوزه فعال است، گفت: تنها راه مقابله با دشمن عمل به نسخه شفابخش رهبر معظم انقلاب اسلامی در زمینه تحقق اقتصاد مقاومتی و توجه به ظرفیت‌های‌درون کشور است و این موضوع یک باور است. فرمانده سپاه ناحیه بقیه الله شیراز افزود: واقعیت امروز جامعه گواه بر این است که اگر مردم و مسئولان دست به دست‌هم دهند و از داشته‌های‌خود بهره ببرند‌ می‌توانند از تکانه‌های‌اقتصادی دشمن جلوگیری و مشکلات را به حداقل برساند. علی‌پورگفت: در هر جا به اقتصاد مقاومتی عمل کردیم شاهد رشد و توسعه پیشرفت بوده‌ایم و موفقیت‌های گوناگون در عرصه‌های نظامی پزشکی و علمی مرهون عمل به اقتصاد مقاومتی است. وی در ادامه با اشاره به شهادت سردار سپهبد شهید سلیمانی و حضور عظیم و بی‌سابقه مردم در آیین تشییع این شهید والا مقام گفت: حضور میلیونی جمعیت در این مراسم بیانگر دست قدرت الهی است که این عظمت و شکوه خلق شد و این پاداش 41سال مجاهدت آن شهید سرافرازبود. علی‌پور در ادامه با بیان اینکه همراهی و حضور مردم در حمایت و همراهی با نظام و انقلاب تمامی توطئه‌های دشمن را خنثی کرده است بر ارائه خدمت به مردم تأکید کرد و گفت: خدمت به مردم بزرگترین عبادت است. در این مراسم که فرمانده حوزه مقاومت بسیج کارگری ناحیه بقیه‌الله، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت خدماتی شهرک صنعتی بزرگ شیراز، جمعی از معاونان و مدیران  و نیز اعضای پایگاه مقاومت بسیج شرکت شهرک‌های صنعتی فارس حضور داشتند با حکم سرهنگ علی‌پور، عباس برنهاد به‌عنوان فرمانده جدید پایگاه مقاومت شرکت شهرک‌های صنعتی فارس معرفی و از تلاش‌های محسن جمال زاده فرمانده پیشین تجلیل شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی