[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۹
  • دوره جدید

فجر را تنها نگذارید ، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین: این فرصت نباید از دست برود. دلیل اینکه در روزهای اخیر با چند بازیکن فجرسپاسی صحبت کرده‌ایم تا علل ناکامی‌های این تیم در نیم فصل دوم را جویا شویم، همین است. فجر تیم خوبی‌ست و فرصتی طلایی برای پایان شش سال حسرت هوادارانش دارد، اما نتایج اخیرش جای نگرانی دارد.
میلاد احمدی، بازیکن 26 ساله و قزوینی فجری‌ها که یکی از خوب‌های نیم فصل نخست فجر بوده، اعتقاد دارد که تیمش کاملاً پتانسیل صعود به لیگ برتر را دارد و فقط کمی ‌حمایت می‌خواهد: افت تیم ما در نیم فصل دوم به چند عامل بستگی دارد. یکی اینکه نسبت به نیم فصل اول کمی ‌بدشانس‌تر هستیم. در بازی با شهرداری در تبریز اصلاً حقمان باخت نبود. یک توپ آوردند و همان تبدیل به گل شد. در دو بازی دیگر همین طور. در همین بازی آخر مقابل استقلال خوزستان چند موقعیت گل داشتیم که به گل تبدیل نشد؛ اما در جاهای دیگر هم مشکل داریم. مثلاً مسئولان می‌توانند از لحاظ امکانات و خرید بازیکن به تیم ما کمک کنند. تا اینجا به ما کمک کرده‌اند، دستشان درد نکند، ما را تنها نگذاشته‌اند؛ ولی این تیم الان بیش از هر موقع دیگری به کمک این عزیزان احتیاج دارد. تیم ما نسبت به تیم‌های دیگر با یک بودجه بسیار ناچیز بسته شده، یعنی از لحاظ مالی در بین دو سه تیم پایین هستیم. چون این تیم متشکل از حدود ۲۲ سرباز است و فقط سه چهار بازیکن غیرسرباز داریم که آنها هم قراردادشان مبالغ چندان زیادی نیست.
احمدی ادامه می‌دهد: با این حال تیم خیلی خوبی هم هستیم. اگر تمام بازی‌های ما را دیده باشید، از نظر فوتبالی در اکثر دیدارها سرتر از رقیب کار کرده‌ایم. بنابراین فکر می‌کنم شایستگی این را داریم که مسئولان ما را تنها نگذارند. بیش از همیشه به کمک آنها نیاز داریم. شما نگاه کنید تیمی‌ مثل مس رفسنجان علاوه بر این که بازیکنانش با مبالغ بسیار بالای قرارداد بسته‌اند و دریافت کرده‌اند، یک هیئت هم تشکیل داده‌اند برای حمایت از تیم. برای هر برد، یک پاداش جداگانه در نظر گرفته‌اند و برای صعود برنامه‌ریزی ویژه انجام دادند و رقیب جدی ما هستند. امسال تیم فجر هم از لحاظ فوتبالی و هم از نظر بازیکن شرایط این را دارد که لیگ برتر صعود کند. می‌خواهم بگویم واقعاً حیف است که این تیم از دست برود و بخواهیم حسرتش رابخوریم که چرا این فرصت را از دست دادیم. ما با وجود از دست دادن این سه بازی اخیر هنوز فاصله زیادی با صدر جدول نداریم. سه سال پیش تیم پارس جنوبی ۱۲ امتیاز از صدر جدول عقب بود؛ اما توانست به لیگ برتر صعود کند. نفت آبادان ۱۵ امتیاز عقب بود؛ اما توانست صعود کند. پس این چهار پنج امتیاز عقب افتادگی ما چیزی نیست. مهم این است که ما بازی رو در رو با این تیم‌ها داریم و با بچه‌ها هم قسم شده‌ایم که تیم را بالا بیاوریم. هیچ‌کس ذره‌ای کم کاری نمی‌کند و به نظر من تنها دلیلی که باعث شد تیم نتواند نتیجه بگیرد، بدشانسی بود. اما مطمئن باشید که در هفته‌های بعد این بدشانسی‌ها دیگر به وجود نمی‌آید و نتیجه خواهیم گرفت. ما تا چند هفته دیگر به رتبه‌های اول دوم صعود می‌کنیم، فقط کافی‌ست کمی ‌حمایت شویم. همه باید دست به دست هم دهند تا تیم را بالا بیاوریم. من یک بازیکن غیربومی‌ هستم و شاید فقط یک سال دیگر بخواهند که اینجا بمانم، اما صعود این تیم برای جوانان این شهر خوب است و یک عاقبت بخیری هم برای ما می‌ماند. فقط یک قدم مانده تا این تیم لیگ برتر برسد و امیدوارم بعداً افسوس نخوریم که چرا این قدم را برنداشته‌ایم. شاید بخواهند چند هفته دیگر کمک کند؛ اما هر چه زودتر بهتر. ما نیاز به شارژ روحی و روانی داریم و هرچه زودتر به ما کمک شود احتمال نتیجه گیری بیشتر است. 
هافبک جنگنده فجری‌ها در پایان گفت: اگر این تیم امسال بالا نرود، چندین سال طول می‌کشد تا بتوانید یک مجموعه خوب به این شکل فعلی جور کنید. شما ببینید اگر امسال این تیم بالا نرود بیش از ۱۰ بازیکنان که سرباز هستند جدا خواهند شد و برای سال بعد وضعیت خیلی سخت می‌شود. اما اگر امسال به لیگ برتر برویم و سال بعد چند بازیکن لیگ برتری هم به تیم اضافه شود، حتی در لیگ برتر هم حرف‌های زیادی برای گفتن خواهیم داشت.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی