[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۶
  • دوره جدید

یک کلینیک دندان‌پزشکی طعمه آتش‌سوزی شد، روزنامه شیراز نوین

به گزارش پایگاه خبری 12، این حادثه ساعت 12:58 دقیقه ظهر روز پنج‌شنبه توسط نگهبان ساختمان پزشکی به سامانه 125 اطلاع داده شد که با هماهنگی ستاد فرماندهی آتش‌نشانی شیراز بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه‌های‌1، 2 و یازده به محل حادثه در خیابان هفت تیر اعزام شدند.
علیرضا عدلو سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شیراز درباره جزئیات این آتش‌سوزی گفت: آتش‌سوزی در طبقه پنجم یک ساختمان 5 طبقه و در یک کلینیک دندان‌پزشکی رخ داد و دود فراوان ناشی از آن در مدت کوتاهی در داخل ساختمان انتشار یافت.
وی درباره چگونگی مهار این آتش‌سوزی اظهار داشت: آتش‌نشانان با حضور به موقع در محل حادثه و بررسی نوع مواد مشتعل موجود در محل، با استفاده از خاموش کننده مناسب برای اثر بخشی بهتر در مهار شعله‌های‌آتش، به سرعت عملیات خود را آغاز و این آتش‌سوزی را مهار و کاملاً خاموش کردند.
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی افزود: هم‌زمان گروه دیگری از آتش‌نشانان به یافتن محبوسان احتمالی در دیگر قسمت‌های‌این ساختمان اقدام کرده که ظاهراً همه افراد، ساختمان را ترک کرده بودند.
عدلو خاطرنشان کرد: با توجه به انتشاردود حاصل از آتش‌سوزی در ساختمان، نیروهای آتش‌نشانی با بکارگیری دستگاه‌های‌تهویه، دود انتشار یافته را به بیرون تخلیه کردند.
گفتنی است که علت بروز این حادثه از سوی کارشناسان آتش‌نشانی این سازمان در حال بررسی است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی