[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۹۹۰
  • دوره جدید

فارس در جایگاه نخست افتتاح اماکن ورزشی!، روزنامه شیراز نوین

دکتر حیدر صفرپور در نشست کارکنان ‌این اداره کل که با حضور معاون استاندار فارس برگزار شد، گفت: اصلاح ساختار اداری متناسب با شرح وظایف، از الزامات اداره کل ورزش و جوانان استان فارس است و کارکنان ‌این مجموعه با وجود کاستی‌ها، ‌ایثارگرانه به جامعه ورزش و جوانان خدمت می‌کنند.
به گزارش روابط عمومی‌و پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان فارس، نشست ماهانه کارکنان اداره کل ورزش و جوانان با حضور اسماعیل محبی‌پور معاون سیاسی، امنیتی، فرهنگی و اجتماعی استانداری فارس صبح دیروز ۲۱ دی‌ماه در محل سالن اجتماعات ‌این اداره کل برگزار شد.
در ‌این جلسه، دکتر حیدر صفرپور مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس با تبریک فرارسیدن میلاد حضرت زهرا (س) و روز مادر گفت: یکی از حُسن‌های‌ این دولت حضور مسئولین ارشد در دستگاه‌های اجرایی است و‌ این اقدام به تصمیم سازی‌های ‏آگاهانه برای آینده روشن کمک شایانی می‌کند.
مدیرکل ورزش و جوانان در ادامه ورزش را عرصه مخابره عزت و افتخار ملی برشمرد و گفت: ورزش به عنوان یک پدیده اجتماعی در تمامی‌حوزه‌ها اثرگذار و از دو منظر قابل تأمل است.
وی ادامه داد: افتخار آفرینی و اهتزاز پرچم مقدس جمهوری اسلامی ‌ایران در میادین بین‌المللی از یک سو و اقدامات دشمنان جهت هجمه به ورزش از سوی دیگر نشان از اهمیت جایگاه رفیع ورزش است.
او در ادامه افزود: اصلاح ساختار اداری متناسب با شرح وظایف از الزامات اداره کل ورزش و جوانان استان فارس است و کارکنان ‌این مجموعه با وجود کاستی‌ها ‌ایثارگرانه به جامعه ورزش و جوانان خدمت می‌کنند.
این مقام مسئول با اشاره به مشکلات معیشتی کارکنان ‌این مجموعه گفت: همواره معیشت همکاران دغدغه ما بوده است و در ‌این خصوص مکاتبات مختلفی با دستگاه‌های مختلف نظیر وزارت ورزش و جوانان و استانداری انجام شده است.
مدیر کل ورزش و جوانان در ادامه تصریح کرد: با وجود کاستی‌ها‌ این مجموعه با تلاش فراوان افتخارات زیادی نظیر کسب جایگاه نخست افتتاح اماکن ورزشی از لحاظ تعداد و مساحت در بین تمامی ‌استان‌های کشور را از آن خود کرده است.
دکتر صفرپور در پایان از حمایت‌های ویژه دکتر محبی‌پور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس تقدیر کرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی