[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۴
  • دوره جدید

اهداف انقلاب با جوانان محقق ‌می‌شود ، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس گفت: امید داریم که بتوانیم اهداف بلند انقلاب اسلامی  را توسط شما نوجوانان و جوانانی که امروز دانش‌آموزان و دانشجویان این مرز و بوم و آینده‌سازان این کشور و نظام هستید، محقق کنیم  و بتوانیم گام‌های ‌بلندتری را برداریم. 
دکتر عنایت‌الله رحیمی در آیین نواختن زنگ 41 سالگی انقلاب اسلامی در دبیرستان دخترانه الزهراء آموزش و پرورش ناحیه 2 شیراز، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب و تبریک به مناسبت چهل و یکمین سالگی انقلاب اسلامی، گفت: امروز یادآور خاطرات شیرین گذشته است که با دلاورمردی‌های مردمی انقلابی به اینجا رسیده است.
استاندار فارس با اشاره به یکی از شعارهای  معروف دوران انقلاب اسلامی که مردم یک صدا سر می‌دادند: « استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی»،  گفت:  این یک شعار محوری و یک هدف‌گذاری درست و اساسی برخواسته از آرمان‌های ‌مردم ایران بود که برای تحقق آن  به رهبری امام فقیدمان انقلاب کردند.
وی افزود: در این مسیر تاکنون گام‌های ‌بلندی برداشته‌ایم  و فراز‌ و نشیب‌های ‌زیادی را طی کرده‌ایم و امید داریم که بتوانیم این اهداف بلند را توسط شما نوجوانان و جوانانی که امروز دانش‌آموزان و دانشجویان این مرز و بوم و آینده‌سازان این کشور و نظام هستید  محقق کنید و بتوانید گام‌های ‌بلندتری را بردارید. 
دکتررحیمی اظهار امیدواری کرد: ان‌شاءاله روزی برسد که استقلال واقعی، آزادی همه جانبه، جمهوری کامل و توجه به مبادی و شرع مقدس اسلام را به نحو اکمل در سرزمین پرافتخار اسلامی‌مان داشته باشیم. 
استاندار فارس با بیان اینکه برای دستیابی به این اهداف تا امروز ملت ما هزینه‌های ‌بسیاری در غالب شهدای گرانقدری که تقدیم نظام، ملت و ملک کرده پرداخته،  گفت: ان‌شاءاله که شما عزیزان نیز توفیق داشته‌باشید و بتوانید در راه اعتلای کشور و نظام موفق باشید. 
وی یکی از  پایه‌های ‌این  شعار را  جمهوریت و جمهوری اسلامی دانست و گفت:  این بدان معناست  که مردم در این نظام در غالب این که بتوانند مسئولیت‌شان را خود انتخاب کنند بتوانند بر سرنوشتشان حاکم باشند.  
دکتررحیمی با اشاره به انتخابات چند روز آینده مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری گفت: این انتخابات برای این است که مردم بتوانند اراده خود را بر قوه قانون‌گذاری به منصه ظهور بگذارند و بتوانند کسانی را انتخاب کنند که از جانب آنها برای اداره مملکت قانون‌گذاری کند.
وی با تأکید بر لزوم حضور حداکثری مردم  پای صندوق‌های ‌رأی گفت: ان‌شاءالله شماها تلاش، بیان  و تبلیغ خواهید کرد که بتوانیم نمایندگان شایسته و در تراز انقلاب اسلامی را در نهاد قانون‌گذاری داشته‌باشیم وتوفیق داشته‌باشیم پرچم این نظام را به دست صاحب اصلی آن، آقا امام زمان (عج) برسانیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی