[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۳
  • دوره جدید

ربا ت‌ها به خدمت خشکشویی‌های شیراز آمدند ، روزنامه شیراز نوین

رئیس اتحادیه صنف خشکشویی‌های شیراز از به خدمت گرفتن ربات‌ها در تعدادی از خشکشویی‌های این کلانشهر خبرداد.
مجید سلیمی روز یکشنبه در آستانه بهره‌برداری از یکی از بزرگترین، مجهزترین و مدرن‌ترین خشکشویی در شیراز افزود: این ربات‌ها درگام نخست در پنج خشکشویی به‌کار گرفته شده و دربخش‌های مختلف فعال هستند.
وی ادامه داد: استفاده از دستگاه‌های رباتیک و پنوماتیک میزان بهره‌وری درمجموعه‌های خشکشویی‌ها را افزایش داده و منجر به ارتقاء خدمات ارایه شده ‌می‌شود.
سلیمی با اشاره به اینکه  ربات‌ها در قالب مانکن‌ها دربخش‌های بخار، اتو و پرس در خدمت کاربران خشکشویی‌ها هستند، افزود: با تجهیزخشکشویی‌ها به ربات‌ها برحجم کار تحویلی افزوده شده و قیمت‌ها نیز کاهش ‌می‌یابد.
رئیس اتحادیه خشکشویی‌های شیراز از واحدهای صنفی خواست به سمت فعالیت‌های نوین گام بردارند.
وی با تأکید براینکه  اتحادیه خشکشویی از ورود واحدهای صنفی به سمت ارایه خدمات نوین و نوآوری استقبال‌می‌کند، افزود: امروزه نوع پارچه‌ها، لباس‌ها و لکه‌ها تغییر کرده و تمیزکردن آن به خشکشویی‌های نوینی نیاز دارد.
وی ادامه داد: خوشبختانه در خشکشویی‌های نوین از شوینده‌های نانو بهره گرفته‌ می‌شود.
رئیس اتحادیه صنف خشکشویی شیراز گفت: هم اینک 235 واحد صنف خشکشویی در مناطق مختلف شیراز فعال است. وی اظهار داشت: صنف خشکشویی در شیراز قدمت شصت  ساله دارد و اغلب آنان به صورت سنتی کار ‌می‌کنند. بزرگترین، مجهزترین و مدرن‌ترین خشکشویی در شیراز با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی و اشتغال50 نفر آماده بهره‌برداری ‌می‌باشد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی