[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۲۱
  • دوره جدید

فاتی یار جدید مسی در بارسا، روزنامه شیراز نوین

بازی بارسا برابر لوانته با درخشش آنسو فاتی همراه شد. پدیده 17 ساله حالا به ستاره مورد علاقه مسی در زمین تبدیل شده است.  بازی با لوانته را باید به نام فاتی و مسی نوشت. بارسلونا 2-1 پیروز شد در حالی که دو نیمه کاملاً متفاوت داشت.
در نیمه اول فاتی روی دو پاس از لیونل مسی که به فاصله 104 ثانیه ارسال شد، توانست دو بار گل‌زنی کند. پدیده 17 ساله حالا جوان ترین بازیکن تاریخ لالیگاست که توانسته دبل کند. او توانست رکورد خوانمی‌ که سال 2010 به ثبت رسیده بود را بشکند. فاتی پس از نزدیک به دو ماه و در شرایطی که عثمان دمبله به مرز آمادگی نزدیک می‌شود، توانست گل‌زنی کند و حالا قطعاً رقیبی جدی برای ستاره فرانسوی خواهد بود. فاتی دقیقه 86 تعویض شد در حالی که هواداران حاضر در نوکمپ ایستاده به تشویق وی پرداختند. او در پایان بازی گفت که رؤیای بازی کنار مسی را داشت و از مربی و هم‌تیمی‌هایش نیز به شکل ویژه ای تشکر کرد.
یکی از نکات قابل توجه بازی، به همکاری عالی مسی و فاتی در زمین برمی‌گردد. در واقع مسی وقتی صاحب توپ می‌شد، ابتدا به دنبال پیدا کردن فاتی در سمت چپ زمین بود و کمتر توجهی به گریزمان در راست داشت. ستاره فرانسوی در طول بازی تنها سه پاس از مسی دریافت کرد و سه پاس نیز او به مسی داد در حالی که تعداد پاسکاری‌های مسی و فاتی به مراتب بیشتر بود.
فاتی دو بار قدر پاس‌های مسی را به خوبی دانست و حالا او را می‌توان یار مورد علاقه جدید مسی در خط حمله دانست. دقیقاً بر خلاف گریزمان که گویی از سوی مسی در زمین فراموش شده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی