[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۹
  • دوره جدید

مسابقات چهارجانبه جام «شهر دوستدار کودک»، روزنامه شیراز نوین

محمد ناظم الشریعه، سرمربی تیم ملی فوتسال از تیم فوتسال کودکان کار اداره پیشگیری و ساماندهی آسیب دیدگان اجتماعی شهرداری شیراز بازدید کرد.
مسابقات چهارجانبه جام «شهر دوستدار کودک» به میزبانی مشترک اداره پیشگیری و ساماندهی آسیب دیدگان اجتماعی شهرداری شیراز و منطقه سه شهرداری برگزار شد. دکتر یوسف آفرینی، رئیس اداره پیشگیری و ساماندهی آسیب دیدگان اجتماعی شهرداری شیراز در این خصوص گفت: این دوره از مسابقات با حضور چهار تیم متشکل از تیم کودکان کار (سادا)، ستارگان سعدی (الف، ب) و منتظران برگزار گردید. 
این مسابقات که به میزبانی مشترک اداره پیشگیری و ساماندهی آسیب دیدگان اجتماعی شهرداری شیراز و منطقه سه شهرداری برگزار شد، با حضور مسئولان و پیشکسوتان ورزشی و همچنین سرمربی تیم ملی فوتسال در ورزشگاه شهدای شهرک سعدی به پایان رسید. یوسف آفرینی در خصوص این مسابقات گفت: هدف از برگزاری چنین رقابت‌های ورزشی علاوه بر ایجاد نشاط و پویایی برای کودکان، پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی است. ورزش می‌تواند ابزار بسیار مؤثری برای پیشگیری از اعتیاد باشد.
وی ادامه داد: استعدادیابی از اهداف دیگر در چنین رویدادهایی است که خوشبختانه در دیدار فینال هوشیاری و دقت یکی از بازیکنان تیم فوتسال کودکان کار که در حدود بیش از یک سال متمادی زیر نظر اداره پیشگیری و ساماندهی آسیب دیدگان اجتماعی شهرداری شیراز تمرینات مستمر و جدی انجام می‌دهد، نظر آقای ناظم الشریعه را جلب کرد و بلافاصله به آکادمی‌ تخصصی ایشان به دستور وی برای سیر حرفه ای فوتسال معرفی شد.
در پایان این تورنمنت ورزشی تیم ستارگان سعدی (الف) مقام قهرمانی را به دست آورد و کودکان کار نایب قهرمان شدند. جام قهرمانی توسط سرمربی تیم ملی فوتسال و سایر مسئولان و پیشکسوتان تقدیم سه تیم برگزیده و تیم قهرمان اخلاق گردید. در پایان جوایزی به عزیزان اهدا شد و عکس‌های گروهی با کودکان تیم‌های مختلف حاظر در مسابقات به یادگار گرفته شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی