[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۷۵۷
  • دوره جدید

شهردار شیراز: نشاط اجتماعی با بهره‌گیری از فرصت تقارن نوروز و ضیافت الهی رمضان، روزنامه شیراز نوین

شهردار شیراز با اشاره به همزمانی و تقارن عید نوروز و جشن بهار طبیعت با ماه مبارک رمضان و ضیافت الهی، گفت: مدیریت شهری از این فرصت و ظرفیت‌های تقارن دو مناسبت، برای تقویت نشاط اجتماعی بهره برده و کلان‌شهر شیراز سومین حرم اهل‌بیت(ع) میزبانی شایسته از زائران و گردشگران را به منصه ظهور می‌رساند.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری، محمدحسن اسدی در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر شهرداری شیراز که به‌ منظور هماهنگی برای نوروز ۱۴۰۲ تشکیل شد، اظهار کرد: خدمات‌رسانی به شهروندان و زائران و گردشگران شیراز سومین حرم اهل‌بیت(ع) را به بهترین نحو انجام می‌دهیم.
او با اشاره به همزمانی و تقارن عید نوروز و جشن بهار طبیعت با ماه مبارک رمضان و ضیافت الهی خاطرنشان کرد: مدیریت شهری از این فرصت و ظرفیت‌های این تقارن، برای تقویت نشاط اجتماعی بهره برده و کلان‌شهر شیراز سومین حرم اهل‌بیت(ع) میزبانی شایسته از زائران و گردشگران را به منصه ظهور می‌رساند.
شهردار شیراز گفت: ستاد اجرایی خدمات سفر شهرداری شیراز نسبت به بسترسازی، پررنگ کردن نمادها و عناصر شهری، مناسب‌سازی فضاهای شهری و برنامه‌ریزی فعالیت‌های متناسب را عملیاتی کند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی