[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۶
  • دوره جدید

باخت در قمار تریاک ، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی فارس: 4 تُن تریاک از قاچاقچیان کشف وضبط شد
باخت در قمار تریاک 

این محموله بزرگ از مرز‌های شرقی توسط قاچاقچیان بین‌المللی وارد کشور شده بود 
  سعیدرضا امیرآبادی- گروه خبر
 فرمانده انتظامی استان فارس گفت: بیش از ۴ تُن تریاک از باند قاچاقچیان مواد مخدر در استان فارس کشف و ضبط شد.
سردار رهام بخش حبیبی ظهر دوشنبه در حاشیه بازدید خبرنگاران از کشفیات مواد مخدر افزود: در هفته جاری طی یک رشته عملیات اطلاعاتی و پلیسی پیچیده،  یک باند بزرگ مواد مخدر که محموله بزرگی از تریاک را در تانکر جاسازی کرده بودند در استان فارس متلاشی شد. وی با اشاره به فعالیت‌های گسترده نیروی انتظامی فارس در راستای مقابله با سوداگران مرگ و جلوگیری از گسترش دامنه اعتیاد در جامعه تصریح کرد: این محموله بزرگ از شرق کشور وارد ایران شده بود و در این عملیات تعدادی از قاچاقچیان بین‌المللی مواد مخدر در دام پلیس گرفتار شدند و تعداد هفت دستگاه از انواع خودرو توقیف شد.
سردار حبیبی با اشاره به کشف بیش از 48 تُن انواع مواد مخدر در سال جاری توسط نیروی انتظامی فارس خاطر نشان کرد: در 11ماهه سال ۹۸ نزدیک به هزار دستگاه از انواع خودرو از سوداگران مرگ ضبط شده و این در حالی است که بیش از 13هزار نفر نیز در این رابطه دستگیر شدند که شامل قاچاقچیان و مصرف‌کنندگان مواد در سطح استان‌ می‌شود. فرمانده انتظامی استان فارس در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: طرح پاکسازی مناطق آلوده در استان فارس و شیراز در دستور کار همیشگی نیروی انتظامی قرار دارد و در سال 98 تا بحال در  48مرحله به اجرا درآمده و متخلفان در پیشگاه قانون قرار گرفته‌اند. وی با اشاره به اهمیت مبارزه با ترانزیت مواد مخدر در نقاط صفر مرزی بیان کرد: با توجه به موقعیت جغرافیای استان فارس، این خطه یکی از گلوگاه‌های اصلی انتقال و توزیع مواد مخدر محسوب‌ می‌شود و بر همین اساس باید تلاش بیشتری برای مبارزه با سوداگران مرگ در این منطقه صورت گیرد.
شایان ذکر است به همت مأموران انتظامی استان فارس در شهرستان نی‌‌ریز از یک دستگاه کامیون تانکر حمل مواد مخدر بیش از ۴ تُن تریاک از باند قاچاقچیان مواد مخدر کشف و ضبط شد که از این میزان مقدار ۱۳ هزار و ۵۰۰ کیلو از آن غیردارویی بوده و به‌زودی امحاء خواهد شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی