[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۷۰۲
  • دوره جدید

تقویت پلتفرم‌های داخلی ، روزنامه شیراز نوین

رئیس‌جمهور گفت: شنیدن و محقق کردن خواسته‌های قانونی وظیفه همه ماست، اما همه ما به همین اندازه در حفاظت از امنیت و آرامش جامعه مسئولیم. به گزارش ایرنا، آیت‌الله «سید ابراهیم رئیسی» روز چهارشنبه در جلسه هیئت دولت با اشاره به فرارسیدن فصول سرد سال و احتمال افزایش آلاینده‌های جوی بر ضرورت آمادگی همه دستگاه‌های مربوط برای مقابله مؤثر با این پدیده و کاهش آثار مخرب آن تأکید کرد.
رئیس‌جمهور نوسازی ناوگان اتوبوسرانی را از جمله اقدامات لازم در این زمینه دانست و با الزامی دانستن حمایت از تولیدات داخلی افزود: اولویت در نوسازی ناوگان اتوبوسرانی شهری، حمایت از صنایع داخلی و تأمین اتوبوس از محل تولیدات داخلی است، اما این موضوع نباید باعث تأخیر در تأمین خودروهای مورد نیاز این ناوگان شده و نیازهای ضروری باید از محل واردات تأمین شود.
«انجام به‌موقع طرح‌های دولت در استان‌ها به‌ویژه عملیاتی شدن مصوبات دور اول سفرهای استانی و برطرف شدن موانع احتمالی در این زمینه» از دیگر تأکیدات رئیس‌جمهور در جلسه دیروز هیئت دولت بود که مقرر شد با ارتباط نزدیک‌تر و بیشتر وزرا با استانداران به‌عنوان بالاترین مقام اجرایی استان‌ها، اقدامات مؤثرتری در این زمینه 
انجام شود.
آیت‌الله رئیسی بار دیگر بر ضرورت حفظ امنیت به‌عنوان بستر تداوم همه فعالیت‌های جامعه تأکید کرد و گفت: شنیدن و ترتیب اثر دادن به خواسته‌های قانونی وظیفه همه ماست، اما همه ما به همین اندازه در زمینه حفاظت از امنیت و آرامش جامعه مسئولیم.
رئیس‌جمهور با تأکید دوباره بر حمایت از کسب‌وکارهای دیجیتال اظهار داشت: اکنون که دشمن با استفاده از بستر فضای مجازی درصدد ایجاد و گسترش ناامنی در کشور است، مسئولان مربوطه با تقویت پلتفرم‌های داخلی و تسهیل شرایط استفاده از آنها و حتی در نظر گرفتن بسته‌های تشویقی، زمینه استفاده بهتر و بیشتر را برای فعالان کسب‌وکار دیجیتال فراهم کنند.
آیت‌الله رئیسی همچنین در بخشی از سخنان خود با اشاره به ۲۵ آبان، سالروز تشییع باشکوه همزمان ۳۷۰ شهید اصفهانی، «روز اصفهان» را تبریک گفت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی