[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۷۹۴
  • دوره جدید

مادران دارای سومین فرزند دغدغه دارند ، روزنامه شیراز نوین

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز در شانزدهمین نشست قرارگاه جوانی جمعیت کشور که با حضور وزیر بهداشت، معاونان و مدیران ارشد وزارت بهداشت و رؤسای دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی کشور به صورت ویدئوکنفرانسی برگزار شد، بر لزوم اقدامات عملیاتی و تأثیرگذار در زمینه جوانی جمعیت تأکید کرد.
به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، دکتر «سید وحید حسینی» در حاشیه این نشست با بیان اقدامات قرارگاه جوانی جمعیت در دانشگاه علوم پزشکی شیراز در حوزه‌های مختلف، از برگزاری بیست نشست از ابتدای سال جاری تاکنون با هدف پیگیری اهداف جوانی جمعیت در حوزه سلامت استان فارس خبر داد.
مسئول ارشد حوزه سلامت فارس خطاب به اعضای تعالی جمعیت دانشگاه با اشاره به برگزاری نشست تکریم مادرانی که طی یک سال اخیر دارای سومین فرزند یا بیشتر شده اند، دغدغه‌های این مادران را مطرح کرده و از مسئولان مرتبط خواست تا با ارزیابی راهکارهای عملیاتی، نسبت به رفع موارد مطرح شده اقدام کنند.
دکتر «سید ابوالفضل هاشمی اصل» معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه نیز در این نشست پیرامون اقداماتی که در زمینه پیاده سازی اهداف جوانی جمعیت در مجموعه علوم پزشکی شیراز انجام شده است، توضیحاتی ارائه داد.
همچنین دیگر معاونان و مدیران ارشد دانشگاه در خصوص اقدامات انجام شده در راستای فرزندآوری، مسائل مختلف حوزه خانواده و تعالی جمعیت در واحدهای زیرمجموعه خود، مواردی عنوان کردند.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی