[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۸
  • دوره جدید

ناکامی متصرفان اراضی ملی شهرستان کوار، روزنامه شیراز نوین

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان فارس با تلاش به موقع نیروهای یگان حفاظت اداره منابع طبیعی شهرستان کوار متخلفان و سودجویان اراضی ملی این شهرستان که اقدام به تخریب و فعالیت غیر قانونی در بخشی از اراضی ملی این شهرستان ‌می‌کردند شناسایی و دستگیر شدند.
حمیدرضا آدینه رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان کوار با اعلام این خبر گفت: متصرفان با تخریب و تصرف اراضی ملی در منطقه فرمشکان شهرستان قصد تخریب و تصرف بخش‌های وسیعی از این اراضی را داشتند که در دام نیروهای منابع طبیعی گرفتار شدند. 
وی افزود: مأموران یگان حفاظت منابع طبیعی شهرستان پس از تحت نظر قرار دادن این منطقه و هماهنگی‌های لازم با مراجع قضائی موفق به شناسایی و دستگیری متخلفان شدند. 
آدینه ضمن قدردانی از عملکرد به موقع نیروهای یگان حفاظت منابع طبیعی شهرستان در این عملیات گفت: برخورد سریع و قاطع با متخلفان و سودجویان اراضی ملی علاوه بر ایجاد آرامش و امنیت مردم در منطقه موجب جلوگیری از اقدامات غیرقانونی متصرفان و افراد فرصت‌طلب و سودجو نیز خواهد شد.
وی از مردم و شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه تخریب و تصرف و سایر اقدامات غیر قانونی در اراضی ملی مراتب را از طریق سامانه تلفنی 1504 یگان امداد جنگل و مرتع شهرستان اطلاع دهند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی