[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۷۹۴
  • دوره جدید

تصفیه‌خانه غربی بر مدار اجرا ، روزنامه شیراز نوین

دکتر محمدهادی ایمانیه گفت: امیدواریم با تلاش‌های شرکت آبفا شیراز و طبق جدول زمان‌بندی عملیات شبکه گذاری فاضلاب در بلوار اتحاد در مدت زمان یک سال و نیم به اتمام برسد.
به گزارش شیرازنوین به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری فارس، دکتر محمدهادی ایمانیه در پایان جلسه هم‌اندیشی با جعفری مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور گفت: در این جلسه مسائل و مشکلات پیش روی آب و فاضلاب شیراز با حضور برخی از نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و مسئولان آب استان و شیراز مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت. خروجی این جلسه در راستای کاهش مشکلات مردم عزیز شیراز در زمینه آب 
خواهد بود.
استاندار فارس مسئله‌ مزمن شده‌ فاضلاب بلوار اتحاد را یکی از مسائل مهم این جلسه عنوان کرد و افزود: مقرر شد آبفا شیراز عملیات اجرای شبکه فاضلاب در این منطقه را آغاز کند؛ تا پایان بهمن ماه سرمایه‌گذار فعلی فرصت دارد نسبت به حضور و شروع کار اقدام نماید. در صورتی که از زمان تعیین شده عبور کنیم، از ظرفیت سایر سرمایه‌گذاران که متقاضی همکاری در اجرای این پروژه هستند، استفاده خواهد شد.
وی با بیان اینکه اجرای این پروژه به ارزش امروز اعتباری بالغ بر ۳۰۰۰میلیارد تومان نیاز دارد، اظهار داشت: امیدواریم با تلاش‌های شرکت آبفا شیراز و طبق جدول زمان‌بندی عملیات شبکه‌گذاری فاضلاب در بلوار اتحاد در مدت زمان یک سال و نیم به اتمام برسد و همچنین امیدواریم کل کار ۳۶ماهه تمام شود که البته رصد توسط رسانه‌ها و اطلاع به اینجانب جهت پیشرفت بر اساس زمان‌بندی کمک‌کننده است. استاندار فارس با بیان اینکه برخی از پروژه‌های نهضت جهش ملی مسکن در شهر صدرا تعریف شده است، افزود: جمعیت صدرا رو به افزایش است و احتیاج به شبکه فاضلاب قوی دارد؛ تصفیه خانه شرق شهر صدرا در مرحله بهره برداری قرار دارد. در این جلسه مقرر شد در احداث و تکمیل تصفیه خانه غرب این شهر تسریع صورت پذیرد و عملیات لوله گذاری نیز تکمیل شود.
وی بر لزوم همکاری و همیاری ساکنان شهر صدرا تأکید کرد و ادامه داد: پساب این شهر برای صنایع مستقر در صدرا، صنایع مستقر در غرب صدرا (منطقه بیضا) و فضای سبز و باغ شهری‌های قانونی این شهر مورد استفاده قرار می‌گیرد و قابلیت پیش فروش را دارد.
نماینده عالی دولت در استان از تلاش‌های قرارگاه خاتم الانبیا(ص) و آب منطقه ای استان در خصوص احداث خط دوم انتقال آب از سد درودزن به شیراز قدردانی کرد و افزود: عملیات لوله گذاری با جدیت در حال انجام است و امیدواریم تا پایان اردیبهشت ۱۴۰۲ این عملیات به پایان برسد و در تابستان سال آینده با کمترین مشکل 
مواجه باشیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی