[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۷۵۹
  • دوره جدید

تعریف پروژه‌های تفریحی در کنار پروژه‌های عمرانی ، روزنامه شیراز نوین

شهردار شیراز در بازدید صبحگاهی با همراهی هیئتی از مدیران شهرداری و پیمانکار پروژه بزرگ‌راه سپهبد شهید سلیمانی، به بررسی عملیات عمرانی این پروژه و محیط پیرامونی آن برای ایجاد بسترهای تفریحی پرداخت.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، محمدحسن اسدی در بازدید صبحگاهی با همراهی هیئتی از مدیران شهرداری و پیمانکار پروژه بزرگ‌راه سردار شهید سلیمانی به بررسی عملیات عمرانی این پروژه و محیط پیرامونی آن پرداخت.
او با تصریح بر کنترل عملیات اجرایی پروژه اظهار کرد: عملیات پروژه بزرگ‌راه سردار شهید طبق برنامه زمان‌بندی عملیات در حال پیشروی است.
شهردار شیراز با اشاره به جلسه‌ای که در حین این بازدید با پیمانکار برگزار شد، افزود: در این جلسه، موضوعات به‌منظور پیشبرد بهینه آن بررسی شد.
به گفته این مقام ارشد شهری، یکی از اهداف این بازدید، بررسی حاشیه بزرگ‌راه سپهبد شهید سلیمانی است که بتوان با استفاده از فضا و ظرفیت‌های مناسب آن، مسیرهایی تعریف کرده و با بسترهای تفریحی ایجادشده برای شهروندان، عملیات این پروژه را به‌صورت چندمنظوره 
پیش ببریم.
اسدی بیان کرد: طی بازدید و بررسی‌های انجام‌شده با مشاوران پروژه، کارشناسی لازم برای مسیر پیاده‌روی و کوه‌پیمایی انجام و مقرر شد طی طرح اولیه، علاوه بر اینکه این بزرگ راه ظرف چند ماه آینده مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد، این چند مسیر هم تکمیل و در اختیار مردم گذاشته شود.
بنا بر این گزارش، پروژه بزرگ راه سپهبد شهید سلیمانی یکی از مسیرهای اصلی در راستای تکمیل رینگ شرقی غربی شیراز بوده که طی سه فاز طراحی شده و ۲ فاز از این بزرگ راه احداث شده و فاز سوم نیز در حال تکمیل است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی