[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۷۹
  • دوره جدید

دستور کنترل مرزهای فارس صادر شد ، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس با صدور دستوری بر لزوم تشدید کنترل‌های بهداشتی لازم در تمام مبادی ورودی این استان و به ویژه شهر شیراز، تأکید کرد.
با توجه به ضرورت تشدید کنترل‌های لازم در مبادی ورودی، پیرو مصوبات قبلی ستاد فرماندهی مقابله و پیشگیری بیماری کرونا، به دستور استاندار فارس، فرماندهی انتظامی، هلال احمر، سازمان‌ راهداری، دانشگاه علوم پزشکی و سایر دستگاه‌ها، موظف به کنترل کامل مبادی ورودی شامل ترمینال‌ها، فرودگاه‌ها و... شدند.
به گزارش روابط عمومی ‌استانداری فارس، براساس دستور عنایت‌الله رحیمی، دستگاه‌های مرتبط باید با استفاده از کارشناسان خبره و آموزش دیده ضمن استقرار در مبادی ورودی، ترمینال‌ها فرودگاه‌ها و نقاط مواصلاتی استان فارس و شهر شیراز، نسبت به کنترل ورود و خروج و غربالگری مسافران از مبادی سایر استان‌ها به شهرهای استان فارس و شهر شیراز اقدام کنند.
رحیمی ‌با تأکید بر لزوم اجرای دقیق مصوبات ستاد مقابله با کرونا، از دستگاه‌های مجری خواست که اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از ابتلای شهروندان به بیماری کووید ۱۹ را به جد در دستور کار قرار دهند.
استاندار فارس از هم‌وطنان نیز درخواست کرد ضمن همکاری با مجریان ستاد مقابله با ویروس کرونا، ریشه‌کنی این بیماری را سرعت بخشند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی