[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۷۱
  • دوره جدید

در فارس ۴۸ هزار برنامه ویژه دهه فجر اجرا می‌شود، روزنامه شیراز نوین


گروه خبر - محمد شبیری  رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان فارس از اجرای 48 هزار برنامه در 5 حوزه و در راستای گرامی‌داشت ایام‌الله دهه مبارك فجر در استان فارس خبر داد .
به گزارش شیرازنوین، حجت‌الاسلام محمد رضایی روز گذشته در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در فارس 29 ستاد شهرستانی و 72 ستاد بخشی در مراكز بخش‌ها و شهرها و 6 هزار ستاد در دهستان‌ها و روستاها و اداره‌ها و سازمان‌ها ایجاد شده است. او با اشاره به وجود 30 كمیته تخصصی در زیرمجموعه ستاد دهه فجر استان فارس، گفت: برنامه‌های پیشنهادی هر یك از این كمیته‌ها در 5 محور ارائه و برای اجرا تصویب شده است.
حجت الاسلام رضایی گفت: تهیه و نصب پوستر و عكس و تابلو در 34 نقطه، برپایی همایش‌ها و جشنواره‌ها، اعزام مبلغ به مراكز شهرستان‌ها و روستاها، تهیه بروشور و جزوه‌هایی متناسب به روز شمار دهه فجر، فعال شدن فضای مجازی و طنین انداز شدن زنگ انقلاب در مدارس، به صدا درآمدن ناقوس كلیساها و بوق قطارها، بخشی از برنامه‌های اولین روز دهه فجر است.
وی از پیش‌بینی مسابقات فرهنگی، هنری و ورزشی در ایام‌الله دهه فجر خبر داد و مهمترین این برنامه‌ها را شامل مسابقات حفظ و قرائت قرآن، مسابقات نقاشی و تئاتر دانش‌آموزی و سرود عنوان كرد.
حجت الاسلام رضایی بیان کرد: در اولین روز از ایام‌الله دهه فجر، ساعت 7 صبح با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان، مراسم تجدید پیمان با شهدا و گلباران قبور شهدا برگزار خواهد شد و پس از آن مراسم نمادین ورود حضرت امام(ره) در شبستان امام خمینی حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) را برگزار خواهیم كرد.
وی با بیان اینكه همزمان با سالروز ورود حضرت امام(ره) به ایران، رأس ساعت 9 و 33 دقیقه زنگ انقلاب در مدارس سراسر استان فارس به‌صدا در می‌آید، گفت: مراسم راهپیمایی روز 22 بهمن، یكی از مهمترین برنامه‌های ایام‌الله دهه فجر و پایان‌بخش این برنامه‌ها خواهد بود. حجت الاسلام رضایی با یادآوری اینكه روزهای پایانی دهه فجر مصادف با ایام فاطمیه است، گفت: به احترام حضرت فاطمه زهرا(س)، در روزهای 21 و 22 بهمن، هیچ برنامه شادی منجمله نورافشانی 22 بهمن اجرا نخواهد شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی