[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۷۲
  • دوره جدید

از فعالیت‌های فرهنگی و مذهبی حمایت کنیم، روزنامه شیراز نوین

سلیمان مهدوی، دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان فارس با حضور در سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان فارس با دکتر حسن نوروزی، رئیس این سازمان دیدار و گفت و گو کرد. به گزارش روابط عمومی‌ سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس، دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان در این دیدار، گزارشی از وظایف و اقدامات انجام شده این ستاد در سال 1398را ارائه داد.
بنا به گفته مهدوی، در فعالیت‌های انجام شده ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان فارس، حفظ آبروی اشخاص و مسئولان از اهمیت ویژه ای برخوردار است، اما این موضوع باعث نمی‌شود نوع نگاه و مطالبه گری آمرین به معروف و ناهیان از منکر تغییر کند. وی در عین حال خاطرنشان ساخت: نگاه مؤدبانه در راستای حفظ کرامت انسانی به منظور تغییر نگاه افکار عمومی، ‌از مهم‌ترین مؤلفه‌های آمرین به معروف استان فارس است. دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان فارس در بخش دیگری از سخنانش، از فعالیت 163 شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه‌های اجرایی در سطح استان خبر داد و افزود: شورای امر به معروف و نهی از منکر سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان فارس از جمله شوراهای فعال در این زمینه است که جا دارد از فعالیت‌های ارزنده این شورا به خصوص رئیس و دبیر شورا قدردانی نمایم. مهدوی در پایان سخنانش به برگزاری دوره‌های آموزشی امر به معروف و نهی از منکر و موضوعات مرتبط با آن اشاره کرد و ضمن قدردانی بابت همکاری‌های صورت گرفته در سالیان قبل، خواستار استمرار دوره‌های آموزشی در سال جدید شد.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس نیز طی سخنانی با اشاره به اهمیت جایگاه امر به معروف و نهی از منکر در سطح جامعه، از عزم این سازمان به منظور حمایت از فعالیت‌های ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان خبر داد. دکتر نوروزی، فروش نفت، صادرات غیرنفتی و همچنین اخذ مالیات را از مهم‌ترین منابع درآمدی کشور دانست و در عین حال اظهار داشت: با توجه به همه محدودیت‌های بودجه ای، همچون گذشته تلاش می‌کنیم از فعالیت‌های فرهنگی و مذهبی استان فارس حمایت کنیم.  وی در بخش پایانی سخنانش با اشاره به سیاست‌های کلی سازمان در راستای رعایت این دو فریضه الهی، به فعالیت‌های انجام شده توسط شورای امر به معروف و نهی از منکر سازمان اشاره کرد و افزود: سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان فارس با رعایت و پایبندی به اصول سلامت اداری، نظارت، بازرسی و ارزیابی مستمر در فرآیندهای جذب منابع و تخصیص اعتبارات هزینه‌ای و عمرانی، برگزاری دوره‌های آموزشی مستمر، تکریم همکاران با حجاب برتر، رعایت حقوق شهروندی و تکریم ارباب رجوع، برگزاری روزانه نماز جماعت و برنامه‌های فرهنگی و مذهبی، تلاش می‌کند تا با اخلاق مداری و ترغیب همکاران به پایبندی به آموزه‌های دین مبین اسلام، فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر را در سازمان گسترش دهد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی