[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۵۰
  • دوره جدید

نمودار کرونا افزایشی شد ، روزنامه شیراز نوین

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز خبر داد: افزایش آمار مبتلایان به ویروس کرونا به ۲۵۱۴ نفر
نمودار کرونا افزایشی شد 

دکتر همتی: 2 نفر فوتی و شناسایی 39 نفر مبتلا به کووید 19 تا امروز 

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز از شناسایی ۳۹ مورد جدید ابتلا به کرونا در فارس و افزایش آمار مبتلایان به ۲۵۱۴ مورد خبر داد.
 به گزارش روابط عمومی ‌دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دکتر عبدالرسول همتی با اعلام این خبر گفت: با ورود یک هزار نمونه به آزمایشگاه‌های تشخیصی کرونا طی 48 ساعت گذشته، ۳۹ مورد مثبت اعلام شد.
او تأکید کرد: پایین بودن آمار نسبت به روزهای گذشته نمی‌تواند به طور قطعی به منزله کاهش آمار مبتلایان در جامعه باشد، چرا که در مواردی، زمان ورود نمونه‌ها به آزمایشگاه پس از ساعت پذیرش روزانه بوده و برای سنجش قطعی آمار، لازم است میانگینی از چند روز متوالی در نظر گرفته شود. دکتر همتی با ابراز تأسف نسبت به مرگ دو نفر از مبتلایان طی 48 ساعت گذشته، اظهار کرد: با افزوده شدن این تعداد، مجموع آمار مرگ مبتلایان به کرونا در استان فارس، به ۶۶ مورد می‌رسد که ۱۵ مورد با تشخیص سیتی اسکن و ۵۱ مورد نیز با تشخیص آزمایشگاه بوده است.
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز ادامه داد: تاکنون ۵۹۴ نفر از مبتلایان در استان بهبودی یافته و از مراکز درمانی ترخیص شده اند. همچنین هزار و ۲۷۰ نفر از مبتلایان به دلیل شرایط مساعد جسمی ‌در قرنطینه خانگی بوده اند. او اضافه کرد: از مجموع ۳۹ فرد مبتلا در دو روز گذشته، ۱۶ مورد مربوط به شیراز، ۹ مورد شهرستان رستم، چهار مورد شهرستان آباده، شهرستان‌های خرم بید، فیروزآباد و سروستان هرکدام دو مورد و شهرستان‌های استهبان، زرین دشت، گراش و کوهچنار هرکدام یک مورد بوده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی