[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۷۵۷
  • دوره جدید

انتصابات جدید در شیتوریو سی شین کای کاراته در فارس، روزنامه شیراز نوین

جلسه هماهنگی و انتصاب اعضای هیئت رئیسه و کمیته‌های اجرایی، کمیته گوشین جوجیتسو (دفاع شخصی) سبک شیتوریو سی شین کای کاراته و کوبودو ایران روز پنجشنبه 22 دی‌ماه در شیراز برگزار شد.
به گزارش ایلنا، در این مراسم بنیان‌گذار جوجیتسو در ایران و رئیس سبک شیتوریو سی شین‌کای کاراته و کوبودو گفت: از سال 74 تا به امروز مربیان و قهرمانان زیادی را در سطح ملی به فدراسیون کاراته معرفی کرده‌ایم و توانسته‌ایم کارنامه خوبی را از خودمان به جای بگذاریم.
نصرالله کاکاوند با اشاره به شکل گیری سبک جوجیتسو در ایران، یادآور شد: سبک و ورزش جوجیتسو در ایران و در زمان الیاس حضرتی رئیس اسبق ورزش‌های رزمی ‌پایه‌گذاری شد.
وی ادامه داد: در این سال‌ها  ورزش جوجیتسو و سبک شیتوریو سی شین‌کای به جوانان بسیاری در کشور آموزش و معرفی شد و قهرمانان زیادی را  در عرصه‌های جهانی و بین‌المللی مطرح کردیم و بسیاری از قهرمانان گذشته این سبک امروز مربیان خوب کشور هستند.
بنیان‌گذار جوجیتسو در ادامه از زحمات مجید حصاری برای ترویج و آموزش سبک جوجیتسو در استان فارس قدردانی کرد.
رئیس کمیته سبک شیتوریو سی شین کای کاراته و کوبودو ایران و نماینده استان فارس نیز در این مراسم گفت: امیدواریم با همکاری یکدیگر بتوانیم این سبک از کاراته را در استان و کشور ارتقا داده و  به سطح بالایی برسانیم که این مهم نیازمند همکاری همه اعضا خواهد بود.
مجید حصاری با اشاره به اینکه این جلسه جهت هماهنگی‌ها ، آشنایی‌ها و احکام انتصابی برگزار شده است، افزود: کمیته سبک شیتوریو سی شین کای کاراته به صورت رسمی‌ در فارس و کشور شروع به کار می‌کند.
وی ادامه داد: مسئولین استان‌های کشور و مسئولین شهرستان‌های استان فارس را تا پایان سال 1401 مشخص خواهیم کرد.
رئیس کمیته سبک شیتوریو سی شین کای کاراته و کوبودو ایران خاطرنشان کرد: در آینده جلسه‌ای نیز برای بانوان سبک شیتوریو سی شین کای کاراته و کوبودو در استان فارس برگزار و احکام آن‌ها نیز صادر می‌شود.
حصاری با بیان اینکه این ورزش و این سبک را در دو بخش آقایان و بانوان به موازات هم پیش خواهیم برد، گفت: در سال 1402 و  قبل از تابستان یک سمینار برگزار و بعد از آن مسابقات استانی و سپس کشوری  به میزبانی استان فارس و یا شهرهای درخواست کننده برگزار خواهیم کرد.
در ادامه  احمد مبارکی رئیس هیئت کاراته استان فارس، شیهان مجید حصاری را به عنوان نماینده رسمی ‌شیتوریو سی شین کای کاراته و کوبودو در استان فارس و همچنین وی را به عنوان رئیس کمیته گوشین جوجیتسو (دفاع شخصی) انتصاب و احکام  وی را ابلاغ کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی