[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۷۵۴
  • دوره جدید

انصراف ستاره شیرازی از حضور در بازی‌های آسیایی! ، روزنامه شیراز نوین

فارس/ قهرمان شیرازی پارالمپیک از حضور در بازی‌های آسیایی انصراف داد!
ساره جوانمردی قهرمان 3 دوره پارالمپیک کشورمان به دلیل ابتلا به کرونا رقابت‌های جهانی امارات را از دست داد و بعد از رقابت‌های امارات هم در تمرینات تیم ملی حضور پیدا نکرد که موضوع مهمی برای تیم ملی و سرمربی بود. هرچند گفته می‌شد جوانمردی با توجه به مشکلات شخصی از اردوهای تیم ملی فاصله گرفته است و بعد از رفع مشکلات به اردوی تیم ملی باز خواهد گشت، اما خبرها حاکی از آن است که چنین اتفاقی نخواهد افتاد.
در همین راستا سید محمد شروین اسبقیان در این خصوص گفت: در خصوص حضور نداشتن ساره جوانمردی در اردوهای تیم ملی لازم می‌دانم تا توضیحاتی را بگویم. جوانمردی تا قبل از اعزام تیم ملی به رقابت‌های جهانی امارات در اردوهای تیم ملی حضور داشت و در آزادی هم که تمرین می‌کردند به اردوی تیم ملی رفت و آن جا اعلام کرد که به دلیل کسالت نمی‌تواند در مسابقات جهانی امارات حضور داشته باشد. بارها عنوان کرده‌ام که او یکی از بزرگ‌ترین ورزشکاران ما است که توانسته در 3 دوره قهرمان پارالمپیک شود و مدال طلا کسب کند. او اسطوره قهرمانی و پهلوانی در ورزش جانبازان و معلولین است.
وی افزود: هیچ اختلافی بین او و کادر فنی تیم ملی پاراتیراندازی وجود ندارد و او تنها به دلیل یک سری مسائل شخصی از فدراسیون اجازه گرفت تا در بازی‌های پاراآسیایی حضور نداشته باشد و ما هم با این موضوع موافقت کردیم، اما او تمرینات خود را برای کسب سهمیه المپیک و حضور در پارالمپیک انجام خواهد داد. تنها برای انجام یک سری کارهای شخصی با هماهنگی فدراسیون در بازی‌های آسیایی حضور نخواهد داشت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی