[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۶
  • دوره جدید

آمار کرونایی‌های فارس به سه هزار و ۹۲۱ نفر رسید، روزنامه شیراز نوین

دکتر همتی: 75 نفرشناسایی شدند،  آمار فوتی‌ها به 91 نفر رسید  

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز از شناسایی ۷۵ مورد جدید ابتلا به کرونا ویروس در استان فارس خبر داد.  به گزارش روابط عمومی‌دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دکتر «عبدالرسول همتی» با حضور در استودیو سلامت دانشگاه گفت: از دو هزار و ۵۵۹ نمونه ارسالی به آزمایشگاه‌های تخصصی کووید۱۹ استان، ۷۵ مورد مثبت شناسایی شده که با افزوده شدن این موارد جدید، آمار کنونی استان فارس به سه هزار و ۹۲۱ نفر رسیده است.
او افزود: متأسفانه چهار نفر از هم استانی‌ها در ۲۴ ساعت گذشته به دلیل ابتلا به کروناویروس جان خود را از دست دادند که با این چهار مورد جدید، تاکنون آمار موارد فوتی به دلیل ابتلا به کرونا ویروس در فارس به ۹۵ نفر رسیده است. معاون بهداشت دانشگاه ۹۵ مورد فوتی استان بر اثر ابتلا به کروناویروس از شروع تاکنون را ۵۸ مورد مربوط به شیراز، ۱۰ مورد  مرودشت، ۳ مورد آباده، ۲ مورد اقلید، رستم، کازرون، داراب، پاسارگاد، زرقان، ارسنجان، سروستان، نی‌ریز و بیضا هر کدام یک نفر عنوان کرد و مابقی جان‌باختگان را نیز مربوط به دیگر دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی استان اعلام کرد.
دکتر همتی همچنین آمار بهبودیافتگان بیمارستانی و ایزوله خانگی استان را نیز سه هزار و ۴۱۵ نفر اعلام کرد.
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز از مردم خواست تا برای پیشگیری از ابتلا به بیماری کووید۱۹ و قطع زنجیره‌های انتقال این بیماری، در خانه ماندن، رعایت بهداشت فردی و فاصله مناسب در روابط اجتماعی را جدی بگیرند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی