[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۵
  • دوره جدید

شیراز میزبان مسابقات قهرمانی جوانان آسیا ، روزنامه شیراز نوین

سرپرست هیئت هندبال استان فارس گفت: در سال ۹۸ دو تیم شهید شاملی کازرون در بخش آقایان و بانوان نایب قهرمان لیگ و موفق به کسب سهمیه باشگاه‌های آسیا شدند و سعی داریم تیم‌های خوبی داشته‌باشیم تا در مسابقات پیش رو مقام کسب کنیم.
مریم طهرانی با بیان اینکه شیراز در تیرماه میزبان هفدهمین دوره مسابقات هندبال قهرمانی جوانان آسیا بود، اظهار داشت: به دلیل شیوع ویروس کرونا این میزبانی در مهرماه سال جاری انجام می‌شود و سعی داریم با برنامه‌ریزی‌های انجام شده میزبانی خوبی داشته‌باشیم.
وی با اشاره به حضور دو ملی‌پوش از استان در تیم ملی کشور جهت شرکت در مسابقات قهرمانی جوانان آسیا، افزود: بازیکنان ملی پوش زیادی داشتیم که سونیا عالی‌طبع از ملی پوشان برجسته ما است و در کلاس‌های آکادمیک نیز شرکت کرده است. نایب رئیس هیئت هندبال استان با بیان اینکه دوسال گذشته نیز هیئت استان جزء دومین استان‌های برتر کشور بوده و در سال ۹۸ این مقام را حفظ کردیم، ابراز داشت: حضور دو تیم در مسابقات باشگاه‌های آسیا برای ما حائز اهمیت است و در سال جاری برنامه‌های پر بارتری خواهیم داشت تا بتوانیم سطح هیئت را در کشور ارتقاء دهیم. اگر مقام برتری کسب می‌شود حاصل تلاش تمامی‌هیئت‌های شهرستان‌ها است.
طهرانی به تشریح فعالیت‌های این هیئت در سالی که گذشت پرداخت و بیان کرد: میزبان مسابقات منطقه هفت و هشت کشوری در رده نونهالان و نوجوانان بودیم که تیم‌های استان در همه رده‌های سنی در بخش بانوان و آقایان صاحب مقام شدند.
وی با بیان اینکه نخستین هیئت برتر استان در رده استعدادهای برتر بودیم، اضافه کرد: در استعداد‌های برتر دختران رده سنی خردسال مقام دوم کشوری، در بخش پسران رده سنی خردسال مقام سوم کشوری و در بخش ساحلی و رده سنی خردسالان مقام برتر کشوری را کسب کردیم.
سرپرست هیئت هندبال استان گفت: هرساله اواخر بهمن جشنواره هورا هندبال برگزار می‌کردیم که بیش از ۲۰۰ ورزشکار شرکت می‌کردند اما در سال ۹۸ به دلیل شیوع ویروس کرونا نتوانستیم برگزار کنیم.
طهرانی اظهار داشت: در سال آینده دو تیم شهید شاملی کازرون و شیشه و بلور فیروزآباد در بخش بانوان و تیم نیروی زمینی شهید شاملی کازرون در بخش آقایان در لیگ برتر هندبال کشور حضور دارند.
وی برگزاری کلاس‌های آموزشی داوری، مربیگری، روانشناسی، کارگاه‌ها، سمینار‌ها در شهرستان‌ها و برگزاری مسابقات در مناسبت‌های مختلف را از دیگر اقدامات انجام شده در سال۹۸ عنوان کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی