[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۲
  • دوره جدید

آرد شیراز با کیفیت است ، روزنامه شیراز نوین

به گزارش روابط عمومی‌فرمانداری شهرستان شیراز، «محمدرضا امیری» فرماندار شیراز از جدیدترین دستاوردهای کارخانه آرد خوشه فارس بازدید کرد. در این بازدید امیری ضمن قدردانی از عملکرد مثبت و کیفیت خوب محصولات تولید شده در این کارخانه، بر لزوم حمایت همه جانبه از صنایع غذایی، به ویژه آرد و نان در استان تأکید کرد.
فرماندار شیراز ضمن بازدید از بخش‌های مختلف کارخانه از جمله آزمایشگاه‌ها، سیلوها، آشپزخانه و ... نظارت کامل این شرکت بر تولیدات خود، «از مزرعه تا سفره» را با بهره ‌گیری از جدیدترین تکنولوژی و رعایت بهداشت و امنیت غذایی شهروندان، قابل تحسین برشمرد و از عملکرد خوب و بی‌وقفه این شرکت و تداوم تولید در ایام بحران کرونا تقدیر کرد. 
مقام عالی دولت در شهرستان شیراز در پایان این بازدید به شهروندان شیراز اطمینان داد که آرد و نان تولید شده در این کارخانه با بالاترین کیفیت به دست شهروندان می‌رسد.
گفتنی است شرکت آرد خوشه فارس با ۴۸ سال سابقه، یکی از تولیدکنندگان مطرح کشور و از تأمین کنندگان و صادر‌کنندگان موفق منطقه به شمار می‌رود.
این شرکت با تولید بیش از ۴۰ نوع آرد، موفق شد تا در ایام کرونا بدون توقف در چرخه تولید اقدام به تهیه بسته‌های ۵ کیلویی آرد آماده پخت جهت مصارف خانگی نماید. 
با این ابتکار، شهروندان بدون هیچگونه تجربه قبلی و تنها با افزودن آب به این آردهای آماده پخت، امکان تهیه نان سالم و نیز زولبیا و بامیه خانگی در ایام ماه مبارک رمضان را در منزل خواهند داشت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی