[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۴
  • دوره جدید

صداقت کاری و سلامت خدمتی، دو ویژگی مهم پلیس است ، روزنامه شیراز نوین

رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی‌استان گفت: صداقت کاری و سلامت خدمتی دو ویژگی مهمی ‌است که کارکنان انتظامی ‌با استفاده از آن‌ها صحت عمل خود را نشان می‌دهند. 
سرهنگ «کوروش سالمی» در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، با تأکید بر اینکه در سال جاری همچون گذشته، صیانت همه‌جانبه از کارکنان از جمله مهم‌ترین اولویت‌های نیروی انتظامی‌تعیین گردیده است، اظهار داشت: در این راستا ضرورت دارد تا ضمن اجرای برنامه‌های سلبی و کنترلی، برنامه‌های ایجابی نیز مورد توجه ویژه قرارگیرد.
وی تصریح کرد: بازرسی فرماندهی انتظامی‌استان فارس طی سال گذشته از طریق اجرای برنامه‌های پیشگیرانه، فرهنگ صداقت، صحت عمل و صیانت را در بین کارکنان نهادینه کرده است.
رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی‌استان فارس گفت: با اجرای برنامه‌های پیشگیرانه در سال گذشته، تعداد زیادی از کارکنان در مواجهه با پیشنهاد رشوه، با نشان دادن صداقت کاری و سلامت خدمتی خود صحت عملشان را نشان دادند.
سرهنگ سالمی‌تصریح کرد: در همین راستا کارکنان انتظامی ‌نیز به صورت‌های مختلف صحت عمل خود را در مواجهه با مسائل و مأموریت‌های خدمتی نشان داده‌اند و به عنوان کارکنان صحیح‌العمل مورد تشویق قرار گرفته‌اند.
رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی‌استان فارس گفت: فراوانی کارکنانی که اقدام به رد رشوه کرده‌اند، نشان از صداقت و سلامت کارکنان فرماندهی انتظامی فارس دارد که با تلاش شبانه‌روزی و دلسوزانه خود، امنیت و آرامش را برای آحاد شهروندان جامعه به ارمغان آورده‌اند.
سرهنگ سالمی‌ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات خداپسندانه و وظیفه‌شناسی مأموران انتظامی‌استان فارس، گفت: با وجود چنین افراد مؤمن، متدین و متعهدی در نیروی انتظامی، مجرمان و متخلفان هیچ راهی برای فرار از دست قانون نخواهند داشت.
وی در پایان گفت: مردم می‌توانند هر گونه شکایت، انتقاد، پیشنهاد و تقدیر از عملکرد کارکنان پلیس را از طریق سامانه 197 با ما در میان بگذارند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی