[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۳
  • دوره جدید

تدوین ٣٢٠ فرصت سرمایه گذاری در فارس، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی فارس گفت: ٣٢٠ بسته سرمایه‌گذاری در راستای جذب سرمایه گذار خارجی در استان فارس تدوین شده است.
به گزارش خبرنگار مهر، بابک دایی چهارشنبه در شورای اقتصاد مقاومتی بیان کرد: فرصت‌های سرمایه‌گذاری که در استان فارس تدوین شده است در قالب ٧ بخش بوده و این بسته‌ها بالغ بر ٢٨میلیارد دلار ارزش دارد.
وی اضافه کرد: بسته‌های سرمایه گذاری استان فارس در حوزه‌های آب، برق، صنعت، کشاورزی، راه و شهر سازی، بهداشت و درمان، گردشگری و عمران شهری است.
دایی ادامه داد: در استان فارس ٧٨ مجوز بینام در استان فارس صادر شده است که از این میزان ٣٨ فقره در حوزه کشاورزی، ٣٨فقره در بخش صنعت و ٢ فقره نیز در بخش عمران شهری است.
وی در خصوص طرح‌های سرمایه‌گذاری خارجی نیز تصریح کرد: طی سال ٩٨ بیش از ١١ طرح با اعتباری بالغ بر ١٨١ میلیون دلار جذب شده است این در حالی است که در سال ٩٧ تنها ١٠ طرح به ارزش ٧٩ میلیون دلار در استان جذب شد.
دایی متذکر شد: در استان فارس بالغ بر ۵۵ میلیون دلار در قالب طرح صنعتی جلب شده است و ١٢ طرح اقتصادی دیگر نیز در استان فارس حجم سرمایه‌گذاری آن نیز جلب شده است. بدین‌ترتیب استان فارس در سال ٩٨ رتبه دوم کشور در جلب سرمایه گذاری کسب کرده است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی