[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۷۹
  • دوره جدید

سه تفنگدار بی‌رحم؛ در خط آتش استقلال، روزنامه شیراز نوین

سه فوروارد استقلال تا اینجای لیگ 25 گل به ثمر رساندند و می‌توانند استقلال را به آرزوهایشان برسانند.
به گزارش "ورزش سه " تاریخ فوتبال ایران به ندرت تیم و بازیکنانی را به یاد دارد که در خط حمله خود از سه بازیکن گلزن و گلساز استفاده کرده باشد. زوج خط حمله استقلال با مهدی قایدی و شیخ دیاباته  که از هفته نهم با رفع مصدومیت دیاباته نفس همه تیم‌ها را گرفته بود در نیم فصل با پیوستن ارسلان مطهری تبدیل به مثلث خوفناکی شده است که در صورت ادامه لیگ می‌توانند استقلال را در صورت لغزش سایر تیم‌ها به همه چیز برسانند.
زدن 25گل توسط مثلث ام دی ام  و شش پاس گل توسط مهدی قایدی تا اینجای لیگ  با عملکردی برتر از 12تیم دیگر لیگ  بیانگر قدرت بالای خط آتش استقلال می‌باشد.
استقلال که هنوز لیگ قهرمانان و جام حذفی را در دسترس می‌بیند و می‌تواند با شکست فولاد در خوزستان به رتبه دوم جدول رده بندی صعود کند و فاصله امتیازات خود با پرسپولیس را به هشت امتیاز کم کند در ادامه فصل فوتبالی خود بیش از هر چیزی به توان هجومی‌خود در خط حمله می‌بالد. خط حمله‌ای‌که آدمی ‌را  یاد رمان معروف الکساندر دوما به نام "سه‌تفنگدار" می‌اندازد. دوما در رمان خود سه قهرمان داشت به نام‌های آتوس، پورتوس و آرامیس که همیشه در مشکلات و خطرها کنار هم بودند و برای هم  و هدف خود جان می‌دادند مثل خط حمله استقلال که این بار نه در داستان بلکه در واقعیت  بدون چشم داشت به آقای گلی برای هدف خود و هواداران از جان مایه می‌گذارند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی