[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۶۹
  • دوره جدید

غلبه بیکاری برکرونا ، روزنامه شیراز نوین

در دیدارمدیران بهزیستی و جمعی از مدیران مهدهای کودک با فرماندار شیراز در خصوص مشکلات پسا کرونایی عنوان شد: بازگشایی مهدهای کودک از 24 خرداد ماه جاری. 
به گزارش دریافتی شیراز نوین به نقل از روابط عمومی ‌فرمانداری شهرستان شیراز، به دنبال شیوع بیماری کرونا و تعطیلی بیش از ۲۰۰ مهدکودک شهرستان شیراز  محمدرضا امیری میزبان نشستی با حضور‌هادی ابراهیمی‌مدیر بهزیستی و جمعی از مسئولان روابط عمومی‌ و نمایندگان مهدهای کودک شیراز بود.
در این نشست، راهکارهای بازگشایی مجدد مهدهای کودک با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و استانداردهای ایمنی جهت برون رفت از بحران بیکاری جمع کثیری از نیروی کار شاغل در مهدهای کودک شیراز به بحث و تبادل نظر گذاشته شد. امیری فرماندار شیراز ضمن تأکید بر بازگشایی منطقی و منطبق بر رعایت کلیه دستورالعمل‌های بهداشتی مهدهای کودک افزود: موضوع بازگشایی مهدهای کودک مانند سایر صنوف شهر از مهم‌ترین دغدغه‌های مدیران شیراز و استان است که در جلسات ستاد کرونا بررسی شده و تصمیمات لازم به تدریج اتخاذ تا فشارهای اقتصادی تحمیل شده بر شهروندان در دوران شیوع بیماری و پساکرونا به حداقل برسد. گفتنی است بر اساس مصوبات ستاد کرونا و با تدابیر اندیشیده شده از ۲۴ خردادماه مهدهای کودک شیراز بازگشایی خواهند شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی