[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۶
  • دوره جدید

رئیس جدید منابع آب ارسنجان معرفی شد ، روزنامه شیراز نوین

روه شهرستان‌ها- ارسنجان-داور یزدانی:
در جلسه‌ای ‌با حضور فرماندار، معاون حفاظت از منابع آب استان فارس و جمعی از مدیران و مسئولان محلی از زحمات مهندس امین زارعی به عنوان رئیس اداره منابع اب تجلیل شد و مهندس محمد رضا قهرمانی به عنوان رئیس جدید این اداره معرفی شد. 
محمدباقرکاظمی، ‌فرماندار ارسنجان ضمن ارج نهادن به تلاش‌های قابل توجه امین زارعی، گفت: با مدیریت و پیگیری مهندس زارعی در حال حاضر 555 هزار متر مکعب اب ذخیره صنعتی در شهرستان داریم که می‌توانیم از این پس برای احداث مراکز صنعتی تلاش کنیم  و امیدواریم با شناختی که از مهندس قهرمانی داریم وی هم بتواند در تأمین خواسته‌های مردم و مدیریت آب کوشا باشند.
 در این مراسم معاون حفاظت و بهره‌برداری از منابع اب استان فارس گفت: کنترل بحران آب کار بسیار دشواری است، شهرستان ارسنجان در حوزه آبریز بختگان قرار دارد و افت آب این منطقه به حدی بود که آب‌های شور سفره‌های زیر زمینی در دشت ارسنجان و توابع با شوری نگران‌کننده‌ای ‌روبرو بود که با پایلوت قرار گرفتن و حمایت‌های فرماندار ارسنجان با مدیریت علمی‌توانسته‌ایم از شیب تند افت این روند بکاهیم.  وی گفت: مردم ارسنجان اهل کار و تلاش هستند ونباید به خاطر خطرات خشکسالی آسیب ببینند. مهندس زارعی هم در چند سال مدیریت خود تلاش کرده تا با تأمین سیاست‌های وزارت نیرو از دو خطر عمده که در کیفیت و کمیت آب وجود داشت، بکاهد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی