[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۶
  • دوره جدید

دولت افزایش نرخ گازوئیل را تکذیب کرد، روزنامه شیراز نوین

سخنگوی دولت برخی اخبار مبنی برتصمیم برای افزایش قیمت گازوئیل را تکذیب و اعلام کرد: برنامه‌ای در این زمینه نداریم. وی در پاسخ به پرسشی درباره اینکه آیا افزایش قیمت گازوئیل صحت دارد، اظهار کرد: چنین چیزی صحت ندارد و ما برنامه‌ای در این زمینه نداریم.
به گزارش ایسنا، علی ربیعی در  ابتدای نشست خبری هفتگی خود با بیان اینکه کماکان اصلی‌ترین و مهم‌ترین مسئله‌ای که دولت در تمامی‌جلسات خود به آن اهتمام دارد، مبارزه با کرونا است، اظهار کرد: کرونا نه تنها اصلی‌ترین موضوع ما، بلکه همه جوامع و دولت‌هاست. آثار و جوانب اقتصادی کرونا، رشد اقتصادی کشورها و دنیا را تحت‌تأثیر خود قرار داده و مسئله بیکاری و فقر ناشی از کرونا حتی در کشورهای پیشرفته مورد توجه قرار گرفته است.  
سخنگوی دولت در ارتباط با تبادل زندانیان میان ایران و ایالت متحده آمریکا گفت: تبادل ایرانیان عزیز با کسانی که جرمی‌در ایران با ایالت متحده مرتکب شدند اتفاق افتاد. سه‌دانشمند ایرانی دکتر سلیمانی، دکتر طاهری و دکتر عسگری به تهران بازگشتند یا در راه بازگشتند. ما امیدواریم روند بازگشت ایرانیان زندانی شده در آمریکا ادامه پیدا کند. ایران آمادگی کامل برای تبادل زندانیان را دارد و مسئولیتش به عهده دولت آمریکا است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی