[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۹
  • دوره جدید

لیگ نوزدهم را تعطیل کنید!، روزنامه شیراز نوین

ساسان انصاری مهاجم نورآبادی و استان فارسی تیم تراکتور درباره تصمیم برای آغاز لیگ گفت: ما با شرایط خیلی خاص و ویژه‌ای مواجهیم و اصرار به پیگیری مسابقات لیگ‌برتر، سلامتی فوتبالیست‌ها و عوامل برگزاری مسابقات را به خطر انداخته است.
 وی با بیان اینکه کرونا تمرکز و آرامش را از ما سلب کرده است، توضیح داد: تست PCR شش نفر از اعضای تیم ما مثبت شده که این موضوع باعث ایجاد نگرانی بین اعضای تیم شده است؛ در واقع آرامش از خانواده بازیکنان گرفته شده است.
انصاری با اشاره به بالا رفتن آمار روزانه‌ مبتلایان به کرونا ویروس، اظهار کرد: وقتی آمار خیلی پایین‌تر بود، لیگ را تعطیل کردند، ولی حالا با شرایط کنونی کرونا، می‌خواهند برگزار کنند.
 وی با طرح این سوال که چرا فدراسیون فوتبال جلساتی با مدیران باشگاه‌ها یا نمایندگان آن‌ها برگزار نمی‌کند؟ گفت: اکثر تیم‌ها موضع یکسانی دارند، معتقدم با تعطیلی لیگ نوزدهم، لیگ بیستم نیز به‌موقع شروع می‌شود.
مهاجم تیم فوتبال تراکتور با بیان اینکه امیدوارم کرونا در آینده نزدیک از بین برود، توضیح داد: این ویروس به این زودی‌ها از بین نمی‌رود، ضروریست ابتدا شرایط اجرای پروتکل‌ها بهداشتی فراهم شود که وقفه چند ماهه تا آغاز لیگ بیستم، بهترین فرصت برای تیم‌هاست که خودشان را آماده کنند. اکنون هیچ‌کدام از باشگاه‌ها، نمی‌توانند پروتکل‌ها را به طور کامل رعایت کنند، این موضوع شرایط را سخت و خطرناک می‌کند.
وی در پایان خاطرنشان کرد: فوتبال شغل و حرفه‌ ماست و قطعاً دلمان برای بازی کردن تنگ شده است، اما فوتبال زمانی ارزش دارد که شرایط عادی باشد و سلامتی ما و خانواده‌مان در خطر نباشد. اگر شرایط عادی بود، ما از برگزاری ادامه مسابقات استقبال می‌کردیم؛ چرا که تیم ما شانس قهرمانی در جام حذفی دارد و در لیگ هم شرایط خوبی داریم و از رقابت با هر تیمی‌استقبال می‌کنیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی