[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۶۹
  • دوره جدید

اسلامیان: فیفا و AFC هیئت رئیسه را تأیید کردند، روزنامه شیراز نوین

یک عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال می‌گوید: درباره بازگشت احتمالی کفاشیان به فدراسیون فوتبال بحث‌های حقوقی وجود دارد و هنوز چیزی مشخص نیست.
به گزارش ایسنا، محمود اسلامیان، عضو هیئت رئیسه فدراسیون در مقابل ساختمان فدراسیون در جمع خبرنگاران درباره نامه منتسب به این هیئت علیه کفاشیان اظهار کرد: هیئت رئیسه هیچ نامه‌ای ننوشته و این کذب محض است.
در ادامه خبرنگاری درباره صحبت‌های قاضی‌زاده‌هاشمی‌علیه کفاشیان پرسید که اسلامیان گفت: درباره این از خود آقای قاضی‌زاده بپرسید.
او هم‌چنین درباره احتمال بازگشت کفاشیان به فدراسیون فوتبال هم توضیح داد: حکم وی تعدیل شده است. این‌جا بحث‌های حقوقی وجود دارد و باید حضوری با او صحبت کنیم. درباره بازگشتش به فدراسیون باید از خودشان سوال کنید. هیچ مسئله‌ای نیست و فدراسیون کارش را می‌کند. وقتی هیئت رئیسه مدتش تمام شد یک گزینه کمیته انتقالی بود. فیفا و AFC ولی همانند هیئت رئیسه قبلی را تأیید کردند. یعنی الان ادامه کار ما به خاطر تأیید فیفا است. این‌جا بحث‌های حقوقی وجود دارد. آن زمانی که این تأیید صورت گرفت آقای کفاشیان حضور نداشت. من فکر می‌کنم این مسئله حل شود. هنوز هیچ چیزی روشن نیست.
وی درباره قرارداد ویلموتس هم توضیح داد:‌ ما از مفاد قرارداد خبر داشتیم. ویلموتس یک مربی خوب و شناخته شده در سطح دنیا بوده و هست. بیکار هم نمی‌ماند. مشکلی که این‌جا پیش آمد این بود که فدراسیون به دلیل تحریم‌ها نتوانست پولش را بدهد. وقتی کسی حقوقش را نگیرد مشکل پیدا می‌کند. مشکل اصلی ویلموتس این بود.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی