[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۶۲
  • دوره جدید

استفاده از ماسک الزامی‌ است ، روزنامه شیراز نوین

مراجعه کنندگان به دفاتر پستی فارس ماسک و دستکش استفاده کنند، همه مراکز و دفاتر پستی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی فعال هستند. سرپرست اداره کل پست استان فارس از مراجعه کنندگان به نواحی و دفاتر پستی این استان خواست تا هنگام ورود ازماسک و دستکش استفاده کنند.
به گزارش روابط عمومی‌پست فارس؛ مهدی آزادی روز شنبه دربازدید از نواحی پست شیراز افزود: همه مراکز و دفاتر پستی در این استان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی فعال هستند. 
وی ادامه داد: در همه این مراکز با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی به شهروندان و روستاییان خدمات پستی ارایه می‌شود.  آزادی تصریح کرد: هم چنین دفاتر پیشخوان نیز با اعمال پروتکل‌ها به ارایه خدمات پستی می‌پردازند.  
سرپرست اداره کل پست استان فارس گفت: رویکرد پست فارس ارتقاء کیفیت و افزایش رضایتمندی بوده که انجام پروتکل‌های بهداشتی در راستای سلامت مراجعه کنندگان و ارتقاء شاخص رضایتمندی است. 
آزادی افزود: همه متصدیان دفاتر پستی باید درجهت جلب حداکثری رضایت مردم   تلاش کنند و هرگونه قصور در این زمینه پذیرفتنی نیست. وی اظهار داشت: مدیران شهرستان‌ها نیز باید سرویس‌های نوین خدمات‌رسانی را برای مردم تبیین کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی