[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۴
  • دوره جدید

آموزش پیش‌نیاز تأمین امنیت است ، روزنامه شیراز نوین

معاون تربیت و آموزش ناجا با بیان اینکه امنیت یکی از نیازهای اساسی مردم و دولت‌ها به شمار می‌رود، گفت: آموزش، پیش نیاز تأمین و حفظ امنیت و یکی از اولویت‌های اصلی نیروی انتظامی است. 
سردار حبیب الله جان نثاری در حاشیه بازدید از مرکز آموزش شهید «دستغیب» شهرستان «جهرم»، در گفت و گو با پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: در مرکز آموزش شهید دستغیب انسجام، انضباط و روحیه ایثار و ولایت پذیری به وضوح مشاهده می‌شود.
وی با بیان اینکه امنیت یکی از نیازهای اساسی مردم و دولت‌ها به شمار می‌رود، گفت: آموزش، پیش نیاز تأمین و حفظ امنیت و یکی از اولویت‌های اصلی نیروی انتظامی است.
معاون تربیت و آموزش ناجا ادامه داد: یکی از مهم‌ترین وظایف فرماندهان در مراکز تربیت و آموزش، اولویت تربیت بر آموزش است، چرا که جوانان عزیز امانت مردم در دست ما هستند و برای مأموریت‌های سخت و نقش آفرینی در تأمین امنیت و ارائه خدمت به هم وطنان آماده می‌شوند.
سردار جان نثاری راه اندازی کارگاه‌های مهارت آموزی و حرفه آموزی برای سربازان را یکی از اهداف مهم معاونت آموزش اعلام کرد و گفت: امیدواریم با انجام این اقدامات، فراگیران در حین خدمت مقدس سربازی و پس از آن حرفه‌ها و مشاغل مختلف را فرا گرفته و مشغول به انجام وظایف خود شوند.
شایان ذکر است بازدید از قسمت‌های مختلف مرکز آموزشی شهید «دستغیب»، افتتاح مجموعه معنوی بیت الشهداء در این مرکز، برگزاری جلسه جمع بندی و دیدار و گفت و گو با فراگیران آموزشی از دیگر برنامه‌های سردار «جان نثاری» در سفر به شهرستان «جهرم» بود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی