[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۷۵۴
  • دوره جدید

مدیریت منابع با پایش هوشمند، روزنامه شیراز نوین

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر شیراز، سلطانی رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک و عمران شورای اسلامی شهر شیراز گفت: نگهداری از معابر شهری با استفاده از ابزار‌های نوین باعث می‌شود روش نگهداری معابر به صورت مناسب‌تر و با هزینه کمتر انجام شود.
وی در ادامه به مزایای برداشت و ارزیابی معابر به‌صورت مکانیزه اشاره کرد و گفت: افزایش دقت در شناخت عیوب آسفالت، امکان بودجه‌ریزی صحیح در خصوص آسفالت موردنیاز سطح معابر شهر، سرعت و تسریع در شناسایی ایرادات فنی معابر و پیش‌بینی عمر آسفالت، اولویت‌بندی دقیق امور بهسازی را فراهم خواهد کرد.
علی‌اکبر سلطانی عضو شورای اسلامی شهر شیراز گفت: خروجی اطلاعات مربوط به برداشت، مکانیزه انجام و تحلیل خواهد شد و روی سامانه ثبت و توسط مدیران شهرداری شیراز به راحتی و آسانی قابل ارزیابی و بهره برداری خواهد بود و اجرای هرگونه عملیات بهسازی و مرمت دقیقاً بر اساس نوع، میزان و آسیب وارده صورت خواهد گرفت.
سلطانی ادامه داد: پایش و مکانیزه و بهره‌گیری از سیستم روسازی معابر بر ارزیابی کارآمد و مؤثر وضعیت موجود روسازی در شبکه معابر و اولویت‌بندی دقیق ترمیم و بازسازی روکش آسفالت، بهترین روش را فراهم می‌کند.
وی اظهار داشت: در همین راستا جهت همکاری و تعامل فی ما بین شورای اسلامی شهر شیراز، جلسه‌ای مشترک با شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک برگزار شد و پیرامون مباحث ارزیابی وضعیت معابر شهری و همکاری شورا و شهرداری با شرکت مذکور، بحث و تبادل نظر شد و مقرر گردید معاونت فنی و عمرانی شهرداری جهت پیگیری و قرارداد با شرکت مذکور اقدامات لازم را 
صورت دهد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی