[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۷۵۴
  • دوره جدید

رویداد نوآوری «جهت» برگزار می‌شود ، روزنامه شیراز نوین

رویداد نوآوری «جهت» برای توانمندسازی و مهارت افزایی مبلغان، رابطان نماز و فعالان فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، پنجم و ششم بهمن سال جاری برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان فارس با اشاره به اهمیت ایده پردازی برای انجام فعالیت‌های علمی و دینی در جامعه دانشگاهی کشور گفت: به همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و ستاد اقامه نماز دانشگاه، رویداد نوآوری «جهت» با موضوع «جهاد تبیین از ایده تا عمل» و با هدف توانمندسازی و مهارت‌افزایی مبلغان، رابطان نماز و فعالان فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی شیراز 
اجرا می‌شود. حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر «حمید مقامی» با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری پیرامون بسترسازی برای تحقق جهاد تبیین، بیان کرد: برای اجرایی شدن جهاد تبیین در جامعه دانشگاهی نیازمند ایده‌های خلاقانه و برنامه‌های نو و جدید هستیم که در این راستا رویداد نوآورانه «جهت» برنامه ریزی شد. او با بیان اینکه این رویداد پنجم و ششم بهمن سال جاری همراه با کارگاه‌های حل مسئله، خلاقیت، مهارت‌های ارائه و ارزش پیشنهادی در مجتمع فرهنگی ورزشی ولایت برگزار می‌شود، ادامه داد: تیم‌های شرکت کننده در این رویداد در قالب گروه‌های پنج نفره متشکل از روحانی یا مبلغه، رابطان نماز و فعالان دانشجویی و فعالان فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با هم رقابت دارند. حجت‌الاسلام و المسلمین مقامی با اعلام خبر حمایت مالی از ایده‌های برتر برای اجرایی شدن در دانشگاه، افزود: ایده‌های ارائه شده در این رویداد بر اساس تناسب ایده با موضوع جهاد تبیین، قابلیت اجرا، امکان توسعه ایده، تناسب و به‌کارگیری تکنولوژی‌های روز، قابلیت تجاری‌سازی و درآمدزایی، داوری و انتخاب می‌شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی