[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۳
  • دوره جدید

تعریف سناریوهای مختلف برای نیمسال تحصیلی جدید، روزنامه شیراز نوین

رئیس دانشگاه شیراز گفت: سناریوهای مختلفی برای برگزاری نیمسال تحصیلی جدید تعریف شده و از اکنون زیرساخت‌های لازم در بخش مجازی، آزمایشگاه و حضوری فراهم شده است. حمید نادگران در گفت‌وگو با ایسنا، بیان کرد: منتظر اعلام ستاد ملی کرونا برای چگونگی بازگشایی دانشگاه هستیم اما در عین حال همه سناریوها تعریف و زیرساخت‌های لازم در بخش مجازی، آزمایشگاه و حضوری اندیشیده شده است.
او با بیان اینکه با اعلام وضعیت ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا، سناریوی مدنظر اجرایی خواهد شد، افزود: این سناریو برای خوابگاه‌های دانشجویی در صورت حضور فیزیکی نیز پیش بینی شده است.
رئیس دانشگاه شیراز اظهار کرد: احتمالاً نتوانیم همه جمعیت دانشجویی که نیاز به خوابگاه دارند را پذیرش کنیم. نادگران عنوان کرد: احتمالاً امکان استفاده از خوابگاه برای دانشجویانی که در مقاطع بالاتر هستند و تعداد آنها کمتر است یا دانشجویانی که در آستانه فارغ التحصیلی هستند در نیمسال تحصیلی مهرماه فراهم شود. او بیان کرد: البته این سناریو منوط به تصمیم و ابلاغ مصوبه از سوی ستاد ملی مبارزه با کروناست. رئیس دانشگاه شیراز همچنین خاطرنشان کرد: حدود ٤هزار دانشجوی جدید در سه مقطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا در نیم سال تحصیلی ٩٩-١٤٠٠ در دانشگاه شیراز پذیرش می‌شوند. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی