[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۷۵۴
  • دوره جدید

غیبت بعد از هر پاس گل! ، روزنامه شیراز نوین


سروش رفیعی که در این هفته پاس گل سه امتیازی تیمش را به عالیشاه داد، این هفته از همراهی سرخ‌ها محروم است. 
بازیکن نورآبادی پرسپولیس در این فصل عملکرد قابل‌قبولی داشته و به عنوان بازیکن ثابت یا تعویضی سعی کرده وظایفش را به خوبی در زمین اجرا کند.
سروش رفیعی اولین پاس گل فصلش را در هفته یازدهم داد‌. او در بازی با مس کرمان به زیبایی هرچه تمام‌تر توپ را روی پای شیخ دیاباته ارسال کرد تا علاوه بر اینکه مهاجم اهل مالی سرخ‌ها پایش به گلزنی باز شود، او نیز مهارتش در گل‌سازی را به رخ بکشد.
بعد از آن پاس گل لیگ با وقفه طولانی جام جهانی مواجه شد و وقتی این رقابت‌ها از سر گرفته شد به دلیل تغییر سیستم پرسپولیس سروش رفیعی از ترکیب اصلی خارج شد و در چند هفته اخیر لیگ سروش از روی نیمکت کار را آغاز کرده است.
با این حال، این ستاره سابق فجرشهیدسپاسی در مسابقه این هفته مقابل ذوب آهن به عنوان بازیکن تعویضی به زمین رفت تا گره بازی را باز کند. او روی یک ضربه ایستگاهی یک ارسال تماشایی انجام داد تا عالیشاه تک گل سه امتیازی پرسپولیس را بزند.
اما سروش در طول بازی با کارت زرد جریمه شد تا با دریافت چهارمین کارت زرد، فصل بازی با فولاد را از دست بدهد. حالا رفیعی یک بار دیگر پس از درخشش و ارسال پاس گل از ترکیب دور مانده و باید برای بازی در هفته هجدهم مقابل آلومینیوم تلاش کند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی