[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۷۵۸
  • دوره جدید

بتن‌ریزی چهارمین سقف مرکز نگهداری کودکان بی‌سرپرست عطر یاس نبوی در شیراز، روزنامه شیراز نوین

بتن‌ریزی چهارمین سقف از فنی‌ترین مرکز نگهداری از کودکان بی‌سرپرست ایران با نام عطر یاس نبوی در کلان‌شهر شیراز انجام شد.
به گزارش روابط عمومی مرکز نگهداری از کودکان بی سرپرست عطر یاس نبوی، با حمایت خیران و خیراندیشان، بتن‌ریزی چهارمین سقف از فنی‌ترین مرکز نگهداری از کودکان بی‌سرپرست ایران با نام عطر یاس نبوی انجام شد.
علیرضا عسکری مدیر فنی پروژه ساخت مرکز نگهداری از کودکان بی‌سرپرست گفت: مرکز عطر یاس نبوی  که از سال ۱۳۹۱ تاکنون موفق به نگهداری و تربیت کودکان بی‌سرپرست بوده، به یاری یکتای بی‌همتا پروژه ساخت پرورشگاه و سرپناهی  به متراژ 6هزار متر واقع در گلدشت حافظ کلان‌شهر شیراز کرده است.
مدیر فنی این پروژه افزود: با توجه به افزایش تعداد کودکان بی‌سرپرست یا بدسرپرست و نداشتن مکان کافی جهت پذیرش این عزیزان، متأسفانه تعدادی از کودکان به ناچار در محیط خطرناک خانواده خود زندگی می‌کنند که از نظر روانی، جسمی و تربیتی در معرض آسیب‌های بسیار جدی قرار دارند. علیرضا عسکری اظهار کرد: با ساخت مرکز نگهداری 6هزار متری عطر یاس، سعی بر آن داریم که تعداد کودکان را به بیش از ۱۰۰ نفر با رده‌های سنی بالاتر (از ۴ تا ۲۰ سال) افزایش دهیم و در محیطی با حداکثر امکانات به سرانجام برسانیم.
وی افزود: با بتن‌ریزی چهارمین سقف ساخت سرپناه برای کودکان بی‌سرپرست، گام دیگری برای تکمیل فنی‌ترین مرکز نگهداری از کودکان بی‌سرپرست برداشته شد و امیدواریم تا عید ۱۴۰۲ اسکلت ساختمان به اتمام برسد.
وی افزود: اهتمام مجموعه عطر یاس نبوی اتمام سریع سرپناه برای کودکان بی‌سرپرست ایران‌زمین است. قطعاً این مجموعه بزرگ نیاز به یاری نیک‌اندیشان و خیران دارد و چشم‌انتظار حمایت مالی و معنوی شما عزیزان هستیم.
در ضمن خیران و خیراندیشان می‌توانند از طریق اطلاعات بانکی ذیل در جهت ساخت یک مدرسه انسان‌ساز همیاری و مشارکت نمایند. 
حساب بانک ملت به نام مؤسسه غیرانتفاعی_غیرتجاری عطر یاس نبوی
شماره حساب بانک ملت:   ۴۲۸۱۵۰۳۹۵۱
شماره شبا:   ۹۷۰۱۲۰۰۰۰۰۰۰۰۰۴۲۸۱۵۰۳۹۵۱
شماره کارت:   ۶۱۰۴۳۳۷۷۷۰۰۷۹۸۲۸
حساب بانک توسعه تعاون به نام مرکز نگهداری کودکان بی‌سرپرست عطر یاس نبوی
شماره حساب توسعه تعاون:  ۲۴۱۷.۱۱۱.۴۸۲۵۸۹۷.۱
شماره شبا:  IR650220241701114825897001
شماره کارت:  ۵۰۲۹۰۸۷۰۰۱۲۶۸۶۸۲

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی