[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۷۹۴
  • دوره جدید

چینش جدید مدیران در شهرداری شیراز ، روزنامه شیراز نوین

شهردار شیراز با صدور احکام جداگانه ای سرپرست معاونت مالی و اقتصادی، سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی، سرپرست شهرداری‌های مناطق یازده و ده، سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی، سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری و سرپرست اداره کل نظارت بر خدمات شهری را منصوب کرد.
به گزارش شیرازنوین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، محمدحسن اسدی در حکمی حمیدرضا اسماعیلی را به سمت سرپرست معاونت مالی و اقتصادی منصوب کرد و مواردی همچون تحقق بودجه سالیانه مصوب شورای اسلامی شهر و تکالیف سرمایه گذاری، ایجاد نظم و انضباط مالی و استقرار سیستم واحد یکپارچه مالی، اجرای بودجه ریزی عملیاتی و... را از مهم‌ترین مأموریت‌های این معاونت برشمرد. پیش از این سعید مصفا معاون مالی و اقتصادی شهرداری شیراز بود.
وی در حکم انتصابی دیگر محمدعلی چوبینی را به سمت سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز منصوب و بر مواردی همچون مشارکت و اهتمام در اجرای برنامه‌های فرهنگی و مذهبی مرتبط با حرم‌های مطهر به ویژه حرم مطهر احمد بن موسی(ع)، توجه لازم به ارتقای فرهنگ شهروندی و... تأکید کرد. پیش از این مصطفی مشفیان رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز بود.
همچنین دکتر اسدی با صدور احکامی، علی فراشاییان را به سمت سرپرست منطقه یازده و شهرام سبزیان فرد را به سمت سرپرست منطقه ده شهرداری شیراز منصوب و در احکام آنها بر مواردی همچون نظارت بر انجام امور عمرانی منطقه، احداث و نگهدای فضاهای سبز و پارک‌های منطقه، ارتباط مستمر با شهروندان و تسریع در حل مسائل آنها و... تأکید کرد. پیش از این شهرام سبزیان‌فرد شهردار منطقه یازده و سعید معصومی شهردار منطقه ده شیراز بود.
محمدحسن اسدی در حکمی هادی عیدی پور را به سمت سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز منصوب کرد و مواردی همچون ارتقای سطح ایمنی و تاب آوری شهر در مقابله با حوادث غیرمترقبه، ارتقای سطح آگاهی شهروندان در مقابله با حوادث و... را از مهم‌ترین اقدامات پیش روی این حوزه برشمرد. پیش از این محمدهادی قانع رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز بود.
شهردار شیراز با صدور حکمی حمید کشتکار را به سمت سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری منصوب کرد و تهیه، تدوین و اجرای طرح جامع و تفصیلی فضای سبز شهر، ایجاد تدابیر لازم جهت بهینه‌سازی مصرق آب مورد نیاز فضای سبز و... را از مهم‌ترین سیاست‌های این سازمان عنوان کرد. پیش از این روح الله مظفری رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شیراز بود.
همچنین در حکمی دیگر شهردار شیراز سعید معصومی را به سمت سرپرست اداره کل نظارت بر خدمات شهری منصوب و بر مواردی همچون برنامه ریزی جهت انجام خدمات شهری خاص، نظارت بر بررسی، تشخیص و تعیین نیازهای شهر شیراز در زمینه خدمات شهری و... تأکید کرد. پیش از این حمید کشتکار مدیرکل نظارت بر خدمات شهری بود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی