[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۸
  • دوره جدید

پلاک گذاری اینترنتی می‌شود ، روزنامه شیراز نوین

به منظور رعایت پروتکل‌های‌بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی، در شرایط بحران کرونا و در راستای بررسی راهکارهای کاهش ازدحام جمعیت در مراکز شماره گذاری و تعویض پلاک شیراز، نشست مشترک معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و فرماندهی پلیس راهور شیراز برگزار شد. 
جمشیدی در این نشست بر رفاه حال شهروندان و حفظ سلامت آنان در شرایط کرونا تأکید و خاطر نشان کرد: طی برنامه‌ریزی صورت گرفته، ساعات کار مراکز شماره گذاری و تعویض پلاک خودروی شیراز افزایش می‌یابد تا علاوه بر کاهش بار ترافیکی مراجعان در ساعات اداری و کاهش خطر گسترش بیماری کرونا، کارمندان و شاغلان فرصت داشته باشند بدون نیاز به مرخصی از محل کار، در ساعات بعد از ظهر از خدمات ارائه شده در این مراکز برخوردار گردند. 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شیراز همچنین از تلاش کارکنان فنی و مهندسی پلیس راهور در تمامی ایام بیماری کرونا که بدون وقفه به ارائه خدمات و سرویس‌دهی به شهروندان پرداخته‌اند، قدردانی کرد و افزود: هم اکنون مراکز پلاک گذاری شیراز با ظرفیت بین ۸۰۰ تا ۱۰۰۰ خودرو در روز از ساعت هفت و نیم صبح تا ۱۷ مشغول ارائه خدمات به مشتریان هستند که این مدت در صورت وجود تقاضا و حضور مردمی تا ساعت ۱۹ قابل تمدید خواهد بود. رئیس اداره فنی و مهندسی پلیس نیز در این نشست، از اینترنتی شدن پلاک‌گذاری از  نیمه دوم مردادماه خبر داد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی