[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۷۹۴
  • دوره جدید

بازدید سه‌ساعته رهبر معظم انقلاب از نمایشگاه توانمندی‌های صنعتی، روزنامه شیراز نوین

رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح دیروز (شنبه) به مدت سه ساعت از نمایشگاه توانمندی‌های داخلی که در حوزه‌های مختلف برپا شده بود، بازدید کردند.
به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح روز شنبه به مدت سه ساعت از نمایشگاه توانمندی‌های داخلی که در حوزه‌های مختلف در حسینیه امام خمینی(ره) برپا شده بود، بازدید کردند.
این نمایشگاه به مناسبت شعار سال که سال «تولید؛ دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین» نام‌گذاری شده بود، برگزار شد. در این نمایشگاه توانمندی‌های داخلی در حوزه‌های صنایع معدنی و اکتشافی، الکترونیکی و مخابرات، هوافضا و ماهواره، خودرو، کشاورزی و غذایی، حمل و نقل ریلی، جاده‌ای، دریایی و هوایی، بخش مسکن، نفت و پتروشیمی، لوازم خانگی، نساجی، صنایع آبزی‌پروری، آبخیزداری، صنایع برق و نیروگاهی و سدسازی و طرح‌های مدیریت آب، فناوری اطلاعات و ارتباطات به نمایش گذاشته شده بودند. وزارتخانه‌های مختلف از جمله صنعت، معدن و تجارت، نیرو، نفت، ارتباطات و فناوری اطلاعات، توانمندی‌های صنعتی خود را در این نمایشگاه عرضه کرده‌اند. سیدرضا فاطمی امین وزیر صنعت، معدن و تجارت ضمن همراهی رهبر معظم انقلاب در این بازدید، توضیحاتی درباره توان صنعتی کشور در بخش‌های مختلف به ایشان ارائه کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی