[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۸۳۷
  • دوره جدید

فراخوان رویداد تولید محتوای مردمی روشنا اعلام شد، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس گفت: رویداد تولید محتوای مردمی «روشنا» در تکاپوی روشنگری و آگاهی برگزار می‌شود و علاقه‌مندان تا شنبه ۲۰ اسفندماه ۱۴۰۱ فرصت دارند که آثار خود را برای شرکت در این رویداد 
ارسال کنند.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس، هادی بستام به بیان محورهای این رویداد پرداخت و افزود: «امیدآفرینی در جامعه با بهره‌گیری هویت و ارزش‌های ایرانی اسلامی»، «بازتاب خدمات و اقدامات شاخص دستگاه‌های اجرایی به مردم»، «روایت پیشرفت در زمینه‌های علمی، صنعتی، فناوری و فرهنگی»، «عقب‌ماندگی‌ها یا پیشرفت‌ها در زمینه توزیع عدالت»، «مطالبه‌گری مردمی از دستگاه‌های اجرایی» و «مردم‌داری در رفتار دولت‌مردان» از محورهای رویداد تولید محتوای مردمی «روشنا» به شمار می‌رود.
مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس ادامه داد: تولید محتوا باید در قالب فیلم مستند (حداکثر ۱۰ دقیقه)، موشن‌گرافیک، پادکست، تصویرسازی (کاریکاتور، کمیک، پوستر و اینفوگرافیک)، سایت و نرم‌افزار تلفن همراه و قاب دوربین شهروند خبرنگار صورت بگیرد.
بستام با بیان اینکه تولیدات در ۲ بخش حرفه‌ای و مردمی ارزیابی می‌شوند، گفت: در زمان برگزاری این رویداد کارگاه‌های ایده‌پردازی ارتباطی و انتقال تجربه با حضور اساتید مجرب برگزار می‌شود.
وی در رابطه با جوایز برگزیدگان در این رویداد گفت: علاقه‌مندان تا روز شنبه ۲۰ اسفندماه ۱۴۰۱ فرصت دارند که آثار خود را برای شرکت در این رویداد ارسال کنند و به نفر اول هر قالب ۱۰میلیون تومان، نفر دوم هر قالب ۶میلیون تومان و نفر سوم هر قالب ۳میلیون تومان اهدا خواهد شد.
مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس اعلام کرد: متقاضیان شرکت در این رویداد برای ثبت نام و اطلاع رسانی بیشتر به سامانه event.hamyar.net مراجعه کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی