[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۱
  • دوره جدید

عضو خبرگان رهبری: حجاب یک موضوع چندوجهی است، روزنامه شیراز نوین

عضو خبرگان رهبری گفت: موضوع حجاب در جامعه یک امر چند بُعدی است و نیروی انتظامی در برخورد با این ناهنجاری قانون را اجرا می‌کند. 
آیت الله «سید شرف الدین ملک حسینی» در حاشیه مراسم دهه ولایت در ستاد انتظامی استان فارس و در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری پلیس ضمن تبریک دهه ولایت، اظهار داشت: تعریف و اساس «نظام و انتظام» و «نیروی نظامی و انتظامی» به شجاعت و اقتدار آن است. آیت الله ملک حسینی تصریح کرد: مسئله بدحجابی در جامعه مانند خیلی از مسئله‌های ‌دیگر یک رفتار هنجارشکنانه و نابهنجاری اجتماعی و در عین حال چند وجهی است. وی افزود: در رابطه با موضوع حجاب موارد زیادی دخیل است از جمله آگاه سازی و احساس ورزی در وجود انسان‌ها مانند غیرت و همت که این موضوع‌ها به نیروی انتظامی مربوط نمی‌شود.
عضو خبرگان رهبری عنوان کرد: باید هر شخصی رسالت خود را در راستای موضوع حجاب انجام دهد تا اینکه نوبت به نیروی انتظامی برسد و در برابر رفتارهای زشت کسانی که در جامعه هنجارشکنی می‌کنند، بایستد. آیت الله ملک حسینی خاطر نشان کرد: موضوع حجاب در جامعه یک امر چند بُعدی است و نیروی انتظامی در برخورد با بدحجابی قانون را اجرا می‌کند تا باعث کاهش این ناهنجاری شود. وی گفت: نیروی انتظامی باید نهادها و سازمان‌های‌مربوطه در حوزه حجاب را خطاب قرار دهد که نسبت به هدایت و آموزش افراد اقدام کنند تا کارکنان ناجا بتوانند به کارها و اقدامات دیگر خود در جامعه رسیدگی کنند.
عضو خبرگان رهبری وضعیت امنیت در استان فارس را مطلوب ارزیابی و تصریح کرد: اگر کسی بخواهد به امنیت استان فارس نمره دهد، باید موارد زیادی از جمله منافذ ورودی و نقطه تمرکز فتنه گران و فاسدان را در این استان مد نظر قرار دهد. آیت الله ملک حسینی گفت: نیروی انتظامی استان فارس در برابر این هجمه‌ها به خوبی ایستادگی کرده و اقدامات خود را انجام می‌دهد. وی با بیان اینکه وجود ناجا آثار و برکات زیادی در جامعه دارد، افزود: نیروی انتظامی در کل کشور گاهی مورد انتقاد قرار می‌گیرد که امری طبیعی است ولی اگر تنها یک روز نیروی انتظامی در جامعه حضور نداشته‌باشد، در آن زمان ارزش امنیت بیشتر مشخص خواهد شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی