[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۷۲
  • دوره جدید

تعهدی که روانخواه زیر پا نگذاشت، روزنامه شیراز نوین

سرمربی جوان تیم فوتبال نیروی زمینی علی‌رغم احتیاج به گل تا پایان بازی هرگز اجازه نداد تا بازیکنانش رو به فوتبالی احساسی بیاورند.
روز گذشته در ادامه رقابت‌های لیگ دسته یک، ورزشگاه الغدیر تهران میزبان یکی از دیدارهای مهم این هفته بین دو تیم نیروی زمینی و مس کرمان بود که در پایان با نتیجه دو بر یک به سود مهمان این دیدار به پایان رسید، تا با توجه به پیروزی آلومینیوم همه چیز برای تعیین تیم دوم صعودکننده به دیدار دو تیم مس و آلومینیوم در هفته بعدی (ما قبل آخر) این رقابت‌ها وابسته شود که به‌نوعی می‌توان گفت جدالی برای مر گ و زندگی است. اما نکته قابل توجه در دیدار دو تیم نیروی زمینی و مس، نظم و تعهد تیم فوتبال نیروی زمینی به ارائه یک فوتبال به‌روز تا انتهای این بازی بود. در شرایطی که تیم فوتبال مس با توجه به برتری 2 بر 1 نیمه اول به گفته سرمربی خوش فکر این تیم مجتبی حسینی مالکیت توپ را به حریفشان واگذار کرده بودند، تا دقیقه 90+6 هرگز دیده نشد که شاگردان امید روانخواه رو به بازی مستقیم بیاورند و تا آخرین ثانیه این دیداربا حوصله و کاملاً با برنامه سعی داشتند با دواندن توپ روی زمین و استفاده از تمام نقاط بازی به گل تساوی دست یابند که در واقع اگر کمی خوش شانس هم بودند می‌توانستند بازی را به تساوی بکشند.
امید روانخواه که همراه با همین تیم نیروی زمینی به لیگ صعود کرده است با رد پیشنهادات لیگ برتری در بسیاری از بازی‌های‌این فصل ثابت کرده است که اصولش و تعهدی که به ارائه یک فوتبال به‌روز دارد را به هر قیمتی حاضر نیست زیر پا بگذارد و این نوع نگرش این سرمربی جوان کاملاً ستودنی است.
 دیروز دیدا دو تیم مس و نیروی زمینی جدالی بین دو سرمربی آینده‌دار این فوتبال بود که قطعاً نام این دو سرمربی خوش فکر فوتبال ایران را در سال‌های‌آینده در جایگاهی بالاتر از این خواهیم شنید.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی